Wimbledon 3D İzlenecek!

Tenis dünyasının merakla beklediği Wimbledon Turnuvası bu sezon ilk kez 3D yhttp://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01433/wimbledon-get_1433120c.jpgayınlanacak.

Dünyanın en prestijli tenis turnuvalarından biri olan Wimbledon’da bu sezon ilk kez 3D yayın yapılacak.

İngiltere’nin başkenti Londra’da, 20 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Wimbledon Tenis Turnuvası’nda, erkekler yarı final ve final ile kadınlar final maçlarının 3D teknolojisiyle yayınlanacağı açıklandı.

All England Lawn Tennis Club Yönetim Kurulu Başkanı Ian Ritchie, gelenekselliği ile bilinen Wimbledon’ın yeniliklere açık olduğunu söyledi.

3D yayınları için Sony ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Ritchie, dünya genelindeki sporseverlerin, özellikle de gençlerin organizasyona ilgisinin artacağını düşündüklerini kaydetti.

Sony Avrupa Başkanı Fujio Nishida ise 3D teknolojisi sayesinde turnuvanın atmosferinin Wimbledon’da olmayanlar tarafından da daha fazla hissedilebileceğini ifade etti.

http://www.webhush.com/wp-content/uploads/rafael-nadal-wimbledon1.jpg

kaynak  : www.ntvmsnbc.com

Bu yazımızı okuyan 1.013. takipçimizsiniz.

İhsan Hulusi Barstugan

1 Mayıs 1989 Ankara doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu. İstanbul'da Özel bir finans kuruluşunun genel merkezinde Crm ve İş geliştirme uzmanı olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Sinema, tenis, basketbol ve trekking yer almaktadır. Kahve tutkunu ve Galatasaray taraftarıdır, İngilizce bilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir