Genç Yolcu 18 Yaşında

“Birlikte keşfedelim!” sloganıyla 5 Aralık 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan “Gezi • Kültür • Sanat” sitesi Genç Yolcu 18 yaşında. Kurulduğu günden bu yana okuyucularımıza ve izleyicilerimize seyahatten kültür-sanata, teknolojiden gündelik hayata farklı coğrafyaların yaşam kültürlerini, şehir hayatının koşuşturmacasında gözden kaçan detayları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz.

Millî ve manevi değerlerine, devletine ve milletine bağlı, tarihini bilen, ilim ve proje sahibi, üretken, kültürlü, sürekli kendini geliştiren, çağdaş bilim ve teknik bilgiye hâkim, bildiklerini paylaşan, insanlara ve tüm canlılara hizmeti gaye edinmiş, kaliteli bir neslin yetişmesini sağlamayı amaçladık.

Gezip keşfetmeye meraklı, araştırmacı ve paylaşmayı şiar edinmiş takipçilerimize farklı coğrafyaları, farklı hayatları ve kültürleri tanıtıyor,  Gezi, Kültür ve Sanatı gündelik hayat ve gelenekle harmanlayarak; yazı, video, röportaj, izlenim ve fotoğraflarla genç ve şuurlu bir bakış açısı sunuyoruz.

Bu neslin; milletimizin ve insanlığın birlik ve huzur içinde kalkınması ve gelişmesine katkıda bulunmak gayesi ile Gezi • Kültür • Sanat  paylaşımları alanına yeni ve renkli bir soluk getirdik.

Yazarlarımız ve Sosyal Medya Hesaplarımız

Şimdiye kadar dikkat çeken paylaşımları ile Gezi • Kültür • Sanat severlerden tam not alan gencyolcu.com; Türkiye’mizin 7 Bölgesinden farklı kültürler ve mesleklerden oluşan, geniş yazar kadrosu ile her geçen gün farklı içerik ve paylaşımlarıyla internette en çok takip edilen bloglar arasına girmiştir.  Sitemizdeki paylaşımlarımız yanı sıra aynı zamanda Sosyal Medyada yer alan YouTube, FacebookX, Pinterest ve Instagram sayfalarımız ile binlerce takipçiye ulaşmaktadır.

Genç Yolcu Youtube Kanalı

Dünyanın en bilinen ve en büyük video paylaşım sitesi Youtube‘de 2019 yılı itibariyle Birlikte Keşfedelim sloganıyla seyahat videoları yayınlamaya başladık.

Geniş bir kadro ile Birlikte Keşfetmeye yurt içi ve yurt dışında devam ediyoruz. Siz takipçilerimiz Genç Yolcu ile iletişime geçerek şehrinizi Birlikte Keşfedebiliriz.

Teşekkürler…

Millî ve manevi değerler ışığında evrensel gelişmeleri değerlendirmek, toplumun yaşam standardı ile sosyal-kültürel bilgi düzeyinin yükseltilmesi için çalışmak ve nitelikli gençleri bir araya getirerek ülkemize hizmet etme anlayışını benimsemek misyonu ile çıktığımız yolda 18 yılı geride bıraktık.

Yayın hayatına başladığımız günden bu yana sitemize gelen 176 ülkeden milyonlarca ziyaretçimize, yolculuğumuz boyunca sitemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen site kurucumuza, editörlerimize, yazarlarımıza, üyelerimize ve değerli takipçilerimize TEŞEKKÜR EDERİZ.

Gelin Birlikte Keşfedelim !

www.gencyolcu.com

Bu yazımızı okuyan 217. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir