GÜNÜN FOTOĞRAFI

Genç Yolcu  Günün Fotoğrafı’na Katılım Şartları

Siz Değerli Fotoğraf Severlerin, Çekmiş Olduğu Fotoğraflara yer vermek isteriz;

1- Fotoğraf sanatçısı ya da Fotoğrafa gönül veren herkes fotoğraf gönderebilir.

2- Fotoğraflar da belli bir kategori şartımız bulunmamaktadır.

3- Her fotoğrafsever en az 5 (beş) adet eser göndermesi gerekmektedir. Genç Yolcu Fotoğraf editörleri uygun olan fotoğrafları seçerek paylaşacaktır.

4- Çekmiş olduğunuz Fotoğrafları gönderirken Ad Soyad, Fotoğrafcı’nın Memleketi yada İkamet ettiği şehir, Fotoğrafın çekildği şehir ve mekan bilgisini yazarak fotoğraflar ile birlikte göndermesi gerekmektedir.

5- Çekmiş olduğunuz Fotoğrafları Facebook Kullanıcı Hesabımızın Mesaj bölümüne gelerek, yukarıda belirtilen şartlar ile birlikte gönderebilirsiniz. Fotoğrafların gönderileceği Facebook hesabımız: ( www.facebook.com/gencyolcublog )

6- Genç Yolcu  Günün Fotoğrafları , Günlük olarak Sosyal Medya hesaplarından paylaşılmaktadır. Aşağıda örnek olarak daha önce Facebook, Twitter ve İnstagram hesapalrımzıdan paylaşılmış fotoğraflar mevcuttur.   Günün Fotoğrafı Sosyal medya hesaplarından paylaşılarak binlerce kişiye ulaştırılmaktadır.

Örnek : Günün Fotoğrafı Paylaşılan bilgiler

Genç Yolcu  Günün Fotoğrafı

 Osman Hulusi GÜL / İstanbul
 Bursa / Ulucamii

Sizler de “GÜNÜN FOTOĞRAFI” bölümünde fotoğraflarınızın yayınlanmasını istiyorsanız Genç Yolcu Facebook Sayfamıza 5 fotoğraf ile birlikte Ad, Soyad, Şehir ve çektiğiniz fotoğraf hakkında kısa bilgi ekleyerek bize gönderebilirsiniz.

If you would like your photo published in the section ‘’The photo of the day’’ in GencYolcu Facebook page you can send us 5 photos with your Name, Surname, City and a Brief information about photos.

Genç Yolcu Günün Fotoğrafı Facebook Paylaşımları

 

Genç Yolcu Günün Fotoğrafı Twitter Paylaşımları
Genç Yolcu Günün Fotoğrafı İnstagram Paylaşımları