Sıfır Km Otolarda Büyük İndirimler!

Fiat, aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak ve peşin alımlarda yüzde 17’ye varan indirim imkanı sağlayan yeni bir satın alma kampanyası başlattığını duyurdu. Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Fiat’ın, aralık ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında ÖTV dönemi indirimlerinden yararlanma fırsatını kaçırdığını düşünen otomobil severlere büyük avantajlar sunduğu belirtildi. Fiat’ın peşin alımlarda yüzde 17’ye varan indirim sağlayan ”ÖTV Pişmanları İçin Son Fırsat” kampanyası kapsamında Fiat Linea’nın 26 bin 250 liradan, Fiat Grande Punto’nun 24 bin 820 liradan, Fiat Albea Sole’nin ise 19 bin 420 liradan başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla tüketicilere sunulduğu kaydedildi. Açıklamada, aralık ayı boyunca otomobil satın alma tercihini Fiat’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin kilometre garantinin hediye edildiği bildirildi.

SEAT’DA YIL SONU SÜRPRİZLERİ YAPACAK! Yeni Ibiza ve yeni Leon modellerinde 3 bin liraya varan indirimler sunan Doğuş Otomotiv-SEAT, Exeo ve Altea XL modellerinde de 2 bin liraya varan takas desteği sunduğunu bildirdi. Doğuş Otomotiv’den yapılan yazılı açıklamada, yıl boyunca sürdürdüğü avantajlı kampanyalarının bir yenisini uygulamaya alan Doğuş Otomotiv – SEAT’ın, yeni Leon ve yeni Ibiza modellerinde 3 bin liraya varan indirim avantajı sunarken, Exeo ve Altea XL modellerinde ise 2 bin liraya varan takas desteği sunduğu belirtildi. Yapılan açıklamada, yıl sonuna kadar sürecek kampanyada, yeni Leon’un 33 bin 200 liradan, yeni Leon TSI’ın 36 bin 600 liradan ve yeni Ibiza’nın 25 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu kaydedildi. Açıklamada, kampanya süresince Exeo ve Altea XL modellerinde ise 2 bin liraya varan takas desteği avantajı bulunduğu ifade edildi.

Bu yazımızı okuyan 955. takipçimizsiniz.

Barış Erkuş

1977 Bursa'da doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu. Aynı üniversitenin Makine Mühendisliği Otomotiv A.B.D.'ında yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır. Halen Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir