Snoop Dogg Müslüman oldu

Snoop Dogg adlı rapçi müslüman oldu.

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Uyuşturucu kullanımı ve sıradışı hayatı ile yeni müslüman bakalım hayatında neleri değiştirecek.Rap müziğin ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Müziğinin yanı sıra uyuşturucu kullanması, hapis hayatı ve sıradışı hayatı ile gündemden düşmeyen Snoop, bu kararını Chicago’da yapılan İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar gününde hayranları ile paylaştı.Batı yakasının yaramaz çocuğu Snoop Dogg, yaptığı şarkılar ile müzik listelerinin zirvesinde yer alıyor… Para içinde yüzen Snoop Dogg, aykırı hayatı ile sık sık gündeme geliyor…

Rap aleminin aykırı ve yaramaz çocuğunun Müslüman olduğuna dair daha önce de iddialar ortaya atılmıştı. Şimdiye kadar bu haberler doğrulanmamıştı. Bu kez Snoop Dogg Müslüman olduğunu hayranlarına kendisi duyurdu.

KENDİSİ İLAN ETTİ

Chicago’da gerçekleşen “İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı”na katılan Dogg hem para bağışında bulundu hem de İslam dinine geçtiğini açıkladı.

ONU ETKİLEYEN İSİM…

Ünlü haber ajansı AP’nin haberine göre ABD’li siyahi Müslüman liderlerden ‘Vaiz Farrakhan’ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rapçi, Müslümanlığa onun etkisi ile geçtiğini söyledi.

Snoop Dogg, “Vaiz Farrakhan’ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi.

Chicago’da gerçekleşen İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı’na katılan rapçi Snoop Dogg, islam dinine geçtiğini açıkladı.

“Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi. Snoop Dogg “Ben müzik dünyasına girdiğimden beri hep barış hareketinin bir parçası oldum. Derdim kimseye benim inandığım şeye inanmalarını söylemek değil, derdim barış” diye ekledi. Farrakhan, uzun yıllardır ünlü rap’çiler ve hip-hop sanatçılarıyla yakın ilişkiler içinde olmasının yanısıra kendisi de rap’çilerin arasında barış sağlamak amacıyla toplantılar düzenliyor

Uyuşturucu kullanması ve hapis hayatı ile gündeme gelen ünlü rapçinin bakalım hayatında bundan sonra neler değişecek…

Snoop Dogg adlı rapçi müslüman oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Uyuşturucu kullanması ve hapis hayatı ile gündeme gelen ünlü rapçinin bakalım hayatında bundan sonra neler değişecek…

Bu yazımızı okuyan 1.171. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir