Micheal Jackson’ın Filmi – ” This Is It ” Fragmanı

26 Haziran 2009’da hayatını kaybeden, müslüman olduğu iddia edilen ve ölüm nedeni hala tam olarak aydınlatılamayan pop müziğin kralı ve efsane ismi Michael Jackson’ın hayatı film oluyor. Filmde, Londra konserlerine hazırlanan Michael Jackson’ın 80 – 100 saatlik provaları, ilginç kamera arkası çekimleri, kariyerini ve görülmeye değer sahne performanslarının yanı sıra aralarında “Thriller”ında bulunduğu üç yeni video klip içerecek olan “This Is It” adlı filmin yönetmenliğini “High School Musical” filminin yönetmeni Kenny Ortega ve yapımcılığını Jackson’ın yakınlarının yaptığı belirtiliyor.

High Definition formatında, dijital ses kalitesiyle hazırlanan filmde, Jackson’ın yakın arkadaşlarıyla birlikte çalıştığı kişilerin röportajları da yer alıyor. “This Is It”, tüm dünyada aynı tarihte Sony Music ve Sony Pictures tarafından, 28-29 Ekim 2009 Perşembe günü Cumhuriyet Bayramında vizyona girecek.

Michael Jackson ’ın 28-29 Ekim’de yayınlanacak filmi This Is It ’in yayınlanan ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Fragman gerçekten çok güzel hazırlanmış, ritim müzikleri, sloganlar harika, milyarlara müziği ulaşan Micheal Jackson’ın sizlerle paylaşacağı bir rüyası vardı deniliyor. Film Jacksona ait birçok şeyi içermesine rağmen Micheal’ın görüşlerinin tamamını yansıtmayacaktır veya ters düştüğü şeyler olacaktır. Uygun olmayan sahneleri de içerebilir. Ama fragmanın bazı bölümlerinde birçok merhaleden geçmiş bir insanın kendisini barışa, sevgiye, saygıya ve esenliğe adadığını görebilirsiniz. İnşallah Müslüman olarak vefat etmiştir. Allah tahsilatını arttırsın. İşte bu güzel olduğunu umduğumuz filmin harika fragmanını aşağıdaki sitelerin birinden FREE düğmesine basıp, DOWNLOAD a tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şimdiden iyi seyirler,
e-Kalem.com

İNDİRME 1.SEÇENEK HOTFILE.com
http://hotfile.com/dl/12853477/9eab253/micheal_jackson_this_is_it_filmi_fragmani.mov.html

İNDİRME 2.SEÇENEK ZIDDU.com
http://www.ziddu.com/download/6553404/micheal_jackson_this_is_it_filmi_fragmani.mov.html 


İNDİRME 3.SEÇENEK RAPIDSHARE.com
http://rapidshare.com/files/281688188/micheal_jackson_this_is_it_filmi_fragmani.mov

Bu yazımızı okuyan 1.082. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir