Otomotivde Beğenmezseniz İade Etme Dönemi Başlıyor

1GENERAL Motors (GM), ABD’de başlattığı yeni bir uygulama ile grup bünyesindeki herhangi bir markadan alınan otomobilin, yeni sahibi tarafından beğenilmediği taktirde 2 ay içinde sebebi ne olursa olsun aracın alınıp parasının iade edileceğini açıkladı. 14 Eylül ve 30 Ekim tarihleri arasında uygulanan bu uygulamanın Buick, Cadillac, Chevrolet veya GMC markaları için geçerli olduğu belirtilirken, daha önce hiç bir otomobil firmasının benzer bir kampanya yapmadığına dikkat çekildi.

Geri dönen her otomobil için yaşayacağı zarardan çekinmediğini belirten GM yönetimi, modellerindeki gelişmelerden müşterilerin memnun kalacağını ve geri dönüşün çok az olacağını belirtti. GM yönetimi ayrıca, ABD’deki Japon ve Alman rakiplerine karşı reklamlarını artıracağını açıkladı.

Bu yazımızı okuyan 1.056. takipçimizsiniz.

Barış Erkuş

1977 Bursa'da doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu. Aynı üniversitenin Makine Mühendisliği Otomotiv A.B.D.'ında yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır. Halen Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir