Büşra Filmi

Geçenlerde biriş dolayısıyla bulunduğum Malatya’da yeni açılan Malatya Park‘ı gezerken Avşar Sinemasının olduğu en üst katta AVATAR’ın 3Boyutlu gösterileceği afişini görünce kararsızlığımızı filme girme kararı ile bozduk.

Harika bir filmin çıkışında BÜŞRA adlı filmin afişini gördüm ve FaceBook’tan arkadaşımın yolladığı fragmanı izleyince biraz araştırma yapıp siz okuyucularla paylaşmak istedim. Bu arada AVATAR hakkında ayrıntılı bir yazıyı daha sonra sizlerle paylaşacağım.

BÜŞRA, filmin adını türbanlı kızın fotoğrafının bulunduğu afişte görünce “Rabia” gibi dini bir film aklınıza geliyor. Fragmanları izleyince filme daha ayrı bakıyorsunuz. The Imam filmi gibi sizi şoka uğratıp uğratmayacağını ise izleyince veya izleyenlerin yorumları sonrası öğreneceğiz.

e-Kalem.com

Devamını okumak için tıklayınız.

Bu yazımızı okuyan 1.310. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir