Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama”

Osman Pazarlama fragmanı büyük ilgi görüyor. Sinemaseverler tarafından filmin fragmanına büyük ilgi var. Osman Pazarlama fragmanı 6 günde 1,1 milyon kişi tarafından izlendi. Osman Pazarlama’nın oyuncu kadrosunda Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım, Yurtşen Fidan ile konuk oyuncular Demet Akalın ve Okan Kurt yer alıyor. ‘Recep İvedik 4’ adlı filmi 7.5 milyon kişi tarafından izlenen ve ‘tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Osman Pazarlama’, 19 Şubat’ta vizyona girecek. Filmin fragmanı, bugün sinemaseverlerle buluşacak. Çektiği her film bir fenomen olan ünlü komedyen, bol sürprizli ‘Osman’ karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kuracak. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar Kardeşler’in birlikte yazdığı ‘Osman Pazarlama’da, Demet Akalın da konuk oyuncu olarak rol aldı.

Ünlü şarkıcı, ilk kez uzun metrajlı bir filmde eşi Okan Kurt’la birlikte kamera karşısına geçti. Akalın; jet sosyetenin bulunduğu bir köşkte verilen davete ürünlerini pazarlamak için giden ‘Osman’ın gözüne kestirdiği isimlerden birini canlandırdı. Demet Akalın, verdiği şaşırtıcı tepkiyle ‘Osman’ı iyice hırslandırıp sürpriz gelişmelere neden olacak.

Fragman:

6 GÜNDE 1.1 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Şahan Gökbakar’ın “Osman Pazarlama” filminin fragmanı 6 günde 1,1 milyon kişi tarafından izlendi.
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, “Recep İvedik 4” adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde ederek, “Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi”ne imza atan Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen Osman Pazarlama filminin 8 Ocak’ta yayınlanan fragmanı, komedi severlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın yazdığı ve yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı filmde, Mehmet Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım oynuyor.
Şahan Gökbakar’ın “Osman Pazarlama” isimli filmi 19 Şubat’ta vizyona girecek.

GÜLDÜRECEK 
Demet Akalın, kendisini oynadığı filmde; ‘Osman’la olan diyaloglarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Togan Gökbakar’ın yönettiği ‘Osman Pazarlama’; aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olabilmeyi hedefleyen ‘Osman Şaşmaz’ın macera dolu hikayesini anlatıyor.
OSMAN PAZARLAMA’NIN OYUNCU KADROSU
Şahan Gökbahar’ın başrolünü üstlendiği Osman Pazarlama’nın oyuncu kadrosunda Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım, Yurtşen Fidan ile konuk oyuncular Demet Akalın ve Okan Kurt yer alıyor.
OSMAN PAZARLAMA’NIN KONUSU
Aşık olduğu kızla evlenmek için başarılı bir iş adamı olmayı hedefleyen Osman Şaşmaz’ın (Şahan Gökbakar) eğlence ve kahkaha dolu hikayesi anlatılıyor.
İstanbul’un orta halli semtlerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, Uzakdoğu’dan getirttiği ürünleri satmaya çalışır. Öte yandan da icatlarını yatırımcılara pazarlayıp zengin olmaya çalışmaktadır. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etmeye çalışan Osman, türlü maceralar atılmaktadır. Osman’ın en büyük yardımcıları ise sağ kolu Erkan (Mehmet Selim Akgül) ile aile dostlarının kızı Songül (Feriştah Senem Yıldırım) karakterleridir.
Osman Pazarlama filmi, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisinden sonra oynadığı uzun metrajlı altıncı film olma özelliği taşıyor.
darendevi
Okunma: 251

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir