Blog Dergisi

searchforblogging.com blogunun yazarı Mert Erkal ve Yunanlı Vasilis Pasparas Bloghology’nin yayınına başladılar. Bloghology ilk blog dergisi olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Dergiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Dergi içeriğini görebilmeniz için üye olmanız gerekmekte. Buradan kayıt olabilirsiniz. Ayrıca dergiyi basılı olarak da alabilirsiniz. Basılı olarak satın almak isterseniz Avrupa içi 20 Euro, Avrupa dışı 30 Euro. Dergi şu an için sadece İngilizce yayınlanmaktadır.SearchForBlogging.com blogunun yazarı Mert Erkal ve Yunanlı Internet girişimcisi ortağı Vasilis Pasparas, dünyanın ilk basılı/dijital blog dergisi “Bloghology”’yi 20-21 Eylül tarihlerinde Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen Blog World Expo konferansında görücüye çıkardılar. Konferans sayesinde 100 bin internet kullanıcısına ulaşan dergiye gelen ilk tepkiler de oldukça olumlu.

Derginin Türk ortağı Mert Erkal’ın baş editörü olduğu derginin yazarları arasında Amerikalı, Hintli, Endonezyalı, Ukraynalı, Avustralyalı ve Türk blogcular var. Dergi her ay dijital ortamda ücretsiz olarak takip edilebilecek. Ayrıca her 3 aylık periyotlarda 40 bin adet kopyadan oluşacak basılı dergi de yer alacak. Basılı dergi maliyeti posta masrafları da dahil olmak üzere Avrupa ülkeleri için 20 Euro, diğer tüm bölgeler için 30 Euro olarak belirlenmiş.

Şu an için dergi dünya genelinde sadece İngilizce olarak yayımlanmakla birlikte, ileride Türkçe başta olmak üzere diğer dillere çevrilmesi de planlanıyor.

Bloghology’nin ilk sayısını dijital ortamda ücretsiz okumak için http://digital.bloghology.org/ adresine gidip üye olmak yeterli. İlk sayıda “blog yazarak para kazanmaktan”tan, “blog tarihçesi”‘ne değin ilginç konular ele alınmış.

Mert Erkal ve Vasilis Pasparas Bloghology’yi sadece bir blog magazini olarak değil, Internet’in en geniş sosyal ağlarından biri haline getirmek üzere çalışıyorlar. Bu bağlamda www.bloghology.org sitesini çok yakında bambaşka bir görünüme kavuşturacaklar. Ayrıca www.whatsnextinblogging.com ile sadece blogculara dair haberlerin yer alacağı bir ortam da yaratıyorlar.

Bloghology is the only printed/online/digital magazine for bloggers, writers and Blogging Industry.

Our mission is to add value to bloggers and advertisers. In every issue bloggers will find the most interesting blogging topics like Make Money blogging to SEO tips, whereas the advertisers will find an environment to promote their products.

Sponsors will find a platform to expose their company to a unique targeted audience in three different media Annual subscription is EURO 20 for Europe, EURO 30 for USA and rest of the world

Kaynak :bildirgec,haber merkezi,bloghology.e-publishingplatform.com,gaste.biz

Bu yazımızı okuyan 1.257. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir