Yahoo messenger9 indirin deneyin

Yahoo Messenger kullanıcılarına müjde: Anlık ileti programının 9. sürümü hazır. İndirin, deneyin!

Yahoo anlık ileti programının 9. sürümünü yayımladı. Program birçok yeni özellik sayesinde daha sıkı bir şekilde sosyal network’ler ve web günlükleri ile birleşiyor. Artık konuşma penceresinden resim ve video gösterme / gönderme gibi işlemler yapılabiliyor.

TrueSwitch özelliği sayesinde Outlook, e-postalar ve sosyal network’lerde Yahoo Messenger kullanan kişileri bulabiliyor ve bunlarla irtibata geçebiliyorsunuz. Diğer yenilikleri arasında iyileştirilmiş anti-spam mekanizması, program penceresi için yeni temalar ve yeni surat ifadeleri var.

Download: Yahoo Messenger 9

Bu yazımızı okuyan 1.079. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir