Thunderbird 2.0.0.17 çıktı

Outlook katili Thunderbird, güncellenmeye devam ediyor. Yeni sürümde önemli güvenlik açıkları kapatılmış ve performans arttırılmış. İşte detaylar.

Microsoft Office ailesinin bir ürünü olan Outlook, e-postalarınızı ve iş hayatınızı kontrol etmenizde size yardımcı olmak için seçebileceğiniz en popüler yazılımlardan biri durumunda. Yüzlerce dolar değerindeki Outlook’a karşı aynı işleri yapan hatta daha da fazlasını sunan ve açık kaynak kodlu olmakla beraber ücretsiz dağıtılan Thunderbird’ü kullanmaya ne dersiniz? Türkçe dil desteğinin olduğunu da hatırlatalım. Tıpkı Firefox gibi, o da bir Mozilla Vakfı ürünü olan Thunderbird, yenilenmeye devam ediyor. Thunderbird 2.0.0.17’nin Türkçe sürümü, geçtiğimiz günlerde yayınlandı.//explorador//

:: İndirmek için buraya tıklayın.

Bu yazımızı okuyan 1.049. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir