Türk Hava Yolları “Batman ve Superman”e sponsor oldu

Türk Hava Yolları, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı”nın resmi sponsoru oldu. THY ve filmin yapım şirketi Warner Bros arasındaki anlaşma kapsamında; filmde Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerine yer verildi. Havayolu şirketi, filmin yayınlanan fragmanında da görülüyor. “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı” 25 Mart’ta vizyona girecek.

Türk Hava Yolları (THY), 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı”na resmi sponsoru oldu. Bu sponsorlukla THY, çizgi dünyasının en meşhur şehirleri Gotham City ve Metropolis’i de uçuş ağına eklemiş oldu. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı M. İlker Aycı, gerçekleştirilen sponsorluk ile ilgili olarak, “Bu yılın  en önemli filmlerden birine sponsor olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu filmin Türk Hava Yolları markasına olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi. Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock, “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerinin yer aldığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminde kullanılan Batmobile aracının resmi taşıyıcı sponsoru da Türk Hava Yolları iştiraklerinden Turkish Cargo oldu. Buna göre Turkish Cargo dünyanın çeşitli yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak. Filmde Batman rolünde izlenen ünlü oyuncu Ben Affleck ve LexLuther karakterini canlandıran aktör Jesse Eisenberg ile bir reklam filmi çeken Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde bu filmin de yayınına başlayacak.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları bu kapsamda filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek galalarına da sponsor oldu. Türk Hava Yolları, Warner Bros Pictures ile gerçekleştirdiği bu işbirliğini taçlandırmak için Türk Hava Yolları filosundan bir uçağını da (Boeing 777) film temalı olarak giydirdi.

Film’de Yayınlanan THY Reklam Görüntüleri
Film’de Yayınlanan THY Reklam Görüntüleri

Kaynak: cnnturk.com-dijitalajanslar.com

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir