Gencyolcu.com Sitemiz Gençbilge Dergisi’nin 7. Sayısında Tanıtıldı…

Gençbilge Dergisi‘nin 7. sayısı yayınlandı ve Gencyolcu.com sitemizin tanıtımı yapıldı. Yazının devamında haberin metni ve resimleri mevcuttur. Dur! Genç Yolcu. ‘’ Genç Fikirler demek, Taze ve Yeni Fikirler demektir ’’ Genç Bilge dergimizin bu sayısında sizlere yeni bir siteden bahsedeceğiz. Internet dünyasının karmaşık ve yoğun içeriğinin arasından bir grup genç arkadaşın kurduğu GencYolcu.com sitesi çok hızlı büyüyerek gençlerin takip ettiği siteler arasında yer almaya başladı. Çeşitli fikir, yetenek ve düşüncedeki genç yolcuların farklı konulardaki güncel haberleri sizin için seçip hazırladığı sitede her gün işinize yarar bir şeylere ulaşabileceğinizi garanti ediyoruz.
  Çünkü GencYolcu.com sitesindeki evsahibi ve ziyaretçi yolcular yazıları ve yorumları ile siteyi daima güncel ve etkileşimli tutuyorlar. Amaçları aynı yolda olan, aynı fikirde olan gençleri bir arada buluşturmak, bunun yanı sıra diğer düşünceleri ve kültürleri de hoşgörü ve sevgi düşünceleri içinde, gelişen teknoloji ve genç hayata büyük bir ışık sunmak. GencYolcu.com yazı, haber, makale ve yenilikçe, girişimci fikirlerin de  diğer gençlerle paylaşmasını sağlayan bir sosyal paylaşım sitesidir.

   Siz Gençler ‘’Genç Yolcular’’, siz de siteye üye olarak yazı ekleyebilir, yorum yapabilir ve siteye ilan ile reklamlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. GencYolcu.com sitesi Eğitim, Gençlik, Grafik, Tasarım, Din, Haber, Kişisel Gelişim, Makale, Müzik, Reklam, Sanat, Sinema, Teknoloji, Web, Yarışma, Yayın gibi kategorilerden oluşmaktadır ve her kategorinin bir editörü bulunmakta ve editör onayı ile üyelerin de bu kategorilere uygun yazıları yayınlanmaktadır.    

  Gencyolcu.com sitesi her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve internet dünyasındaki yerini sağlamlaştırarak güçlü adımlarla ilerlemekte. Sitenin en cazip yönlerinden biri ise, siteyi diğer sitelerden ayırt edici özelliklerinin fazlası ile olması. Birçok konudaki farklı siteyi dolaşmak yerine gençleri ilgilendiren birçok konudaki haberlerin tamamını GencYolcu.com da bulabilirsiniz. Bu yüzden olsa gerek ki, sitenin ziyaretçi sayısı girerek artmakta, ulusal ve uluslar arası site sıralamalarında gittikçe yükselmektedir. Gencyolcu sitesi, yurtdışındaki birçok gencimizin de ilgi odağı, siteyi ziyaret eden gençlerin bulunduğu ülkelerden bazıları ise şöyle Almanya, Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa başta olmak üzere birçok ülkeden vatandaşlarımız, Genç Yolcuların sitesinde kısa ve uzun yolculuklara çıkıyorlar.

  Gençlerin sosyal, kültürel gelişiminde ve yetkilendirilmesinde katkı sağlayıcı olmak, gençlerin dünya gençliği ile birliktelik sağlamak, gençlerin toplumun tüm alanlarına aktif katılımını paylaşmak ve gençler için gençlere yönelik toplumun her kesiminden gençlerin kolaylıkla erişebileceği modern, teknolojik donanıma sahip, kültürel, güncel genç platformlar oluşturmak,

  GencYolcu ‘nun amaçlarından olsa gerek ki, bu amacı benimseyen gençlerin yeni duraklarından biri de GencYolcu.com. Biz de Genç Bilge dergisi olarak, GençYolcu.com ‘a başarılar diliyor, ve bütün genç arkadaşlarımıza gencyolcu.com da iyi yolculuklar diliyoruz.  

GencYolcu ‘nun amaçlarından olsa gerek ki, bu amacı benimseyen gençlerin yeni duraklarından biri de GencYolcu.com. Biz de Genç Bilge dergisi olarak, GençYolcu.com ‘a başarılar diliyor, ve bütün genç arkadaşlarımıza gencyolcu.com da iyi yolculuklar diliyoruz.

Bu yazımızı okuyan 1.095. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir