Samsung Shark Farklı bir tasarım

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, yeni cep telefonu serisi Samsung Shark’ı duyurdu. Serinin ilk modelleri olan bar tipi S5350 Shark, kayar kapaklı S5550 Shark AMOLED ve S3550 Shark Slider Türkiye’de de Mart ayında satışa sunulacak.

Shark serisi; aktif, multimedya içeriklere meraklı, stil ve tasarıma değer veren, aynı zamanda da sosyal paylaşım ağlarına, ailelerine ve arkadaşlarına sürekli bağlanabilmeyi isteyen kullanıcılar için geliştirildi.

Shark serisi cep telefonlarının güçlü stili ve güçlü multimedya özellikleri cazip fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Sosyal Paylaşım Ağlarına (SNS) doğrudan erişimi sağlayan kısayol menüleri bekleme ekranında yer alıyor ve kullanıcılara tek bir tıkla Facebook, MySpace, Bebo ve diğer popüler sitelere erişim olanağı sağlıyor.

Samsung Communities yazılımı kullanıcıların global SNS sitelerine ya da fotoğraf paylaşım sitelerine fotoğraf ve videolarını hızlı bir şekilde, kolayca yüklemelerine ve tanıdıklarıyla paylaşmalarına olanak tanıyor. Flickr, Picasa, Photobucket gibi popüler sitelere kolay erişim sayesinde de kullanıcılar hareket halindeyken dahi siteler içinde gezmeye ve diledikleri görüntüleri izlemeye devam edebiliyor.

Bu yazımızı okuyan 1.033. takipçimizsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir