Prison Break (Hapisten Kaçış) – 3.Sezon 1.Bölüm – Orientación – Oryantasyon

Resmin kaliteli büyük boyutu için tıklayınız.

The 4400, Lost, 24, Heros, Flashforward gibi TV dizilerinden olan Prison Break, Türkçe adıyla “Hapisten Kaçış’ı, infaz ve koruma memuru bir kardeşimin tavsiyesi üzerine Türkçe altyazılı olarak izlemeye başlamıştım.

Dizide haksız yere hapse düşen kardeşini kurtarmak için, hapishanenin inşa planlarını vucuduna dövme yaptırıp abisinin yattığı hapishaneye kendi isteği ile suçlu olarak giren Micheal Scofield ve arkadaşlarının başından geçen olayları sürükleyici bir senaryo, oyunculuk ve yönetmenlikle anlatıyor. Şu an 3.Sezon 1.Bölümdeyim. Yani 45.Bölüm.

Dizinin bölümlerinden aklımda kalanları da siz ziyaretçilerimle paylaşmak istedim. Vakit buldukça önceki bölümlerden aldığım notları da sizlere aktaracağım. Sizler de kendi izlenimlerinizi yorumlar bölümünde paylaşırsanız sevinirim.

Yazının bundan sonraki bölümü dizinin içeriği ve olaylar hakkında bilgiler içermektedir, bölümü izlemeyip de “anlatma zevki kaçar.” diyenler bundan sonraki kısmı bölümü izledikten sonra okuyabilirler.

Devamını okumak için tıklayınız.

Bu yazımızı okuyan 1.331. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir