Hamit Altıntop : Yılın En İyi Golü Ödülü Sahibi

FIFA tarafından yılın en güzel golüne verilen ’Puskas Ödülü’nü Türkite Kazakistan maçında Kazakistan’a attığı golle milli futbolcu Hamit Altıntop kazandı.
“Ferenç Puşkaş Ödülü” bu gece İsviçre’nin Zürih kentindeki Kongre Evi’nde TSİ 20.00’de düzenlenen bir törenle verildi. Ödül Kazakistan’a attığı golle Hamit Altıntop’un oldu. Hamit Altıntop’a ödülünü, Kazakistan Milli Takım kalecisi Andrei Sidelnikov verdi.

“Ferenç Puşkaş Ödülü” adayları arasında; Messi, Nasri, Burrows, Robben, Hallenius, Neymar, Yokoyama Tshabalala ve van Bronckhorst’un attığı goller bulunuyordu.

FIFA’nın resmi internet sayfasına duygularını belirten Bayern Münihli oyuncu, ’Hayatımda attığım en güzel goldü’ şeklinde konuştu.

Müslüman olan takım arkadaşı Frank Ribery ile birlikte daha önce de Umre ziyaretinde bulunan Hamit Altıntop’a hayırlı başarılar diliyoruz.

Hamit Altıntop Yılın En İyi Golü Ödülü Sahibi – Video İndir

Bu yazımızı okuyan 1.430. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

One thought on “Hamit Altıntop : Yılın En İyi Golü Ödülü Sahibi

  • 11 Ocak 2011 tarihinde, saat 22:59
    Permalink

    mukemmel bır gol adıda guzel golude….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir