KPSS Başvuru Süresi Uzatıldı

KPSS 2010 ortaöğretim ve önlisans sınavı için sınav ücreti yatırma ve başvuru süresi ÖSYM tarafından 6 Temmuz 2010 Salı günü saat 17.00’ye kadar uzatıldı.

ÖSYM resmi interten sitesinden yapılan yazılı açıklamada, “2010-KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Sınavı için bankaya sınav ücreti yatırma ve başvuru işleminin süresi 6 Temmuz 2010 Salı günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır. Kamuoyuna ve ilgililere duyurulur” ifadeleri kullanıldı.

O yüzden çevrenizde bu sene veya seneye liseden veya 2 yıllık önlisans programlarından mezun olacak tanıdıklarınıza sınav için müracat etmelerini ve Eylül 2010’da gerçekleşecek sınav için çok çalışmalarını söyleyebilirsiniz.

Kadrolu ve Sözleşmeli Memur alımları için okurken bile müracaat edilebilecek, kazanıldığı taktirde bazı mesleklerde hem okuyup hem çalışma imkanı olabilecek. O yüzden dostalarınıza, akrabalarınıza, tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayınız.

KPSS 2010 Lisans Sınavına müracat eden adaylar, önlisans sınavına müracat edemiyorlar.

_Talha_ Çelik_ on Email_Talha_ Çelik_ on Facebook_Talha_ Çelik_ on Twitter_Talha_ Çelik_ on Wordpress_Talha_ Çelik_ on Youtube
_Talha_ Çelik_
Yönetici & Editör at GencYolcu.com & e-Kalem.com
Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır.

GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır.

Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.
Okunma: 168

_Talha_ Çelik_

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir