Kentsel Dönüşüm Senaryo Yarışması

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneli yapılacak olacak Kentsel Dönüşüm projesinde yer alacak olan Bulut İnşaat, IamIstanbul.Tv ve Istanbul Medya Ajans ortaklığıyla bir reklam senaryosu yarışması düzenledi.

Genç Yolcularımızdan Hulusi Çelik de, “Ağaç Kovuğundan Kente Dönüşüm” adlı reklam senaryosu ile yarışmaya katıldı. 13 Mart’a kadar Facebook üzerinden yapılacak oylama sonrası ilk 15’e kalan projeleri Temel BULUT, Yüksel AYTUĞ, Ömür GEDİK, Mehmet ALİKİŞOĞLU, Berrin AVCI ve Mustafa MAYADAĞ’ın yer aldığı juri üyerleri inceleyip ilk üç projeyi seçecekler.

Senaryoyu aşağıdaki bağlantıdan okuyabiliriz ve umarız beğenirsiniz. Biz de Genç Yolcular olarak 13 Mart’a kadar hergün aşağıdaki bağlantıdan oylarımızı verebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarımızı da haberdar edebiliriz. İlginiz için tüm Genç Yolculara teşekkür eder, Hulusi Çelik’e de başarılar dileriz.

Oy Kullanma Hakkında BİLGİ İÇİN : www.hulusicelik.com
OY KULLANMAK İÇİN : http://www.iamistanbul.tv/yarismalar/oy_siralamasi adresinden FACEBOOK ile GİRİŞ yap düğmesine tıklayıp, “hulusi çelik” senaryosunu aratıyoruz. Açılan sayfadan OY KULLAN butonu ile 13 Mart’a kadar hergün oy kullanabiliyoruz.

Bu yazımızı okuyan 854. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.