Hulusi Efendi Vakfı Elbistan Temsilcilik Binası, Hizmete Açıldı

Merkezi Malatya’nın Darende ilçesinde bulunan Es-Seyyid Osman Hulusi Efendi Vafkı’nın Elbistan’daki sosyal tesis ve temsilcilik binası ile Kemal Ateş çeşmesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Vakfın Güneşli Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Selçuklu mimarisindeki temsilcilik binası, Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Hamit Hamidettin Ateş, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Bülent Belli, İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Türkiye’nin farklı kentlerinden katılan vakıf gönüllülerince hizmete açıldı.

Vakfın hizmetlerinin daha etkin ve verimli yürütülmesi amacıyla hizmete giren binada temsilcilik faaliyetleri, Nasihat Yayınları ile vakfın kadın kolları olan Şefkat Gülleri de yer alıyor.

Törende, sosyal tesisin yapımında katkısı bulunanlara vakfın Mütevelli Heyet Başkanı Hamit Hamidettin Ateş tarafından teşekkür plaketi verildi.

Bu yazımızı okuyan 991. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

One thought on “Hulusi Efendi Vakfı Elbistan Temsilcilik Binası, Hizmete Açıldı

  • 09 Şubat 2015 tarihinde, saat 11:31
    Permalink

    Maşallah. Rabbim Büyüklerimizin dualarıyla inşallah bu tür sosyal tesislerimizin sayıları hayırlı bir şekilde artar inşallah. başta büyüklerimiz olmak üzere emeği geçen herkesten Cenabı Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.