Basketbol’da Play Off Finalinin Adı Tofaş & Fenerbahçe Doğuş

BASKETBOL’DA FİNAL TOFAŞ – FENERBAHÇE

Yarı Finalde oynanan maçların ardından Tofaş ve Fenerbahçe Doğuş 2018 sezonu Play Off finallerine isimlerini yazdıran takımlar oldular. Final serisinde 4 galibiyete ulaşan takımın sezonu Şampiyon olarak tamamlayacağı bu en önemli seride,ilk iki maç sezonun ilk bölümünü lider kapatmasından dolayı Fenerbahçe’nin sahasında oynanacak.

Maçlar 05.Haziran – 07.Haziran’da Ülker Spor ve Etkinlik’te 09.Haziran ve 11.Haziran’da ise Tofaş Spor Klubü sahasında oynanacak.
Diğer yandan 4 galibiyete ulaşmak için bu maçlar yeterli gelmez ise 13.Haziran’da İstanbul’da 15.Haziran’da Bursa’da ve 17.Haziran’da İstanbul’da heyecan devam edecek.

Bu yazımızı okuyan 1.924. takipçimizsiniz.

Uğur İvegener

1975 Bursa doğumlu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm Otelcilik Mezunu, Mesleği gereği seyahatleri çok sevmesi ile birlikte bu alanda yeni trendleri de yakın takip ediyor. Yurt içi ve yurt dışındaki tecrübe ve gözlemlerini paylaşıyor. Spor dünyasını özellikle Basketbol dünyasını yakından takip ediyor. Takımlarda ki oyuncu atmosferlerini, iç dünyalarını, stres içerisinde rekabet yönetimini merak ve keyifle takip eder. .Evli ve bir çocuk babası. İngilizce bilmekte, Kurumsal bir firmada Otel Yöneticisi olarak görev yapmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.