Apple mı, Samsung mu? Hangisi ?

Acaba Apple mı daha çok satıyor yoksa Samsung mu? Hangisi daha çok kullanışlı ? Hangisi daha sağlam ? Apple mı yoksa Samsung mu ? Her geçen gün bu sorular artmakta.Tabi bir yandan da yapılan araştırmalarda bu soruların bir çoğuna yanıt bulma şansı doğuyor. E ylül ayında yapılan araştırmalarda Samsung bir iki adım önde.Tabi birde kullanıcılara ormak lazım.sAslında ikiside birbirinden farklı telefonlar program olarak her ne kadar benzeselerde.Örneğin Apple İOS işletim sistemini kullanıyor.

Samsung ise Android.Tabi bir yandan da akıllı telefonların satışında yeni lider İPhone 5 satışı duyurulduktan sonra olacak gibi.İlk Haftada Apple İPhone 5  5Milyon satışa ulaştı.

Birde madalyonun arka yüzü var bu da benim yorumum.Yani teknoloji ye yetişmek bence biraz zor.Her hafta yeni bir model, yeni bir uygulama ile karşı karşıyayız.Ayrıca bide satış teknikleri var yani markalar icat ettikleri özellikleri bir markada veya bir modelde toplayabilirler ama nasıl daha fazla rant sağlayabiliriz düşüncesi ile seri ürünler ile bunu satışa çıkarmak ve daha fazla kitleye satabilmek amaç bence.Ama yinede teknolojiye yetişmek çok zor bence sabit bir model veya markada (kendimize en uygun) karak kılıp onu kullanmak gerekir diye düşünüyorum.Bu hafta aldığımız 3 serisi bir telefonun haftaya 4 serisi çıkacak ve bir kaç ay sonra 5 serisi ve devamı v.s.

Sonuç olarak, teknoloji elbetde iyidir bende destekleyenlerdenim ama iyi kullanmasını bilene.

Bu yazımızı okuyan 1.046. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir