Windows Sorun Çözme ve Onarma Programı Ücretsiz İndirin!

Özellikle bilgisayarını yeni almış ve bilgisayar kullanmasını az bilen kullanıcılar için çok iyi bir program bence.Bilgisayar kullanımında deneyimi az kişiler sık sık sorunlarla karşılaşabilirler.Son yıllarda zaten sıkça bilgisayar programları ve işletim sistemleri sık sık değişmekte açıkcası teknolojiye yetişmek imkansız gibi oldu artık.İşte bu bağlamda sistem dosylarında çıkan hatalar, internet problemleri ve internet explorer daki sorunlar için tam bir biçilmiş kaftan bu program, üstelik de bedava ve uzmanlık gerektirmeyen bu program 1MB’dan küçük.

FixWin adlı program sadece 530Kb.Programı çalıştırdıktan sonra iki seçenek çıkıyor karşımıza.İlk seçenek sistem dosyalarını kontrol etmek , ikinci seçenek ise sisteminizde bir geridönüşüm noktası oluşturarak sistemde olası hatalardan önlüyor olması.

Program penceresinin sol tarafında bulunan katagorileri kullanabilirsiniz.

Katagoriler :

İnernet ve Bağlantı ayarları

Windows Gezgini

Windows medya ayarları

Sistem araçları

bu katagorilerin hemen yanında fix butonunu bulacaksınız.

Peki bu programı nereden indirebileceğiz.Windows 7 ve Windows vista uyumlı fixwin adlı programı aşağıda vermiş olduğum linkten indirebilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

http://www.thewindowsclub.com/repair-fix-windows-7-vista-problems-with-fixwin-utility

Bu yazımızı okuyan 1.646. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir