Nasa Uzaylıları Gizliyor mu Acaba ?

http://im.haberturk.com/2012/05/11/741554_detay.jpg?1336804012

Youtube ‘a yüklenen bir video dan hemen sonra insanların  akılları karıştırdı.NASA nın canlı yayınladığı görüntüler youtube da izlendikten sonra garip bi olay gerçekleşti. Bu video izlendikten sonra akıllarda acaba NASA uzaylıların olduğu gerçeğini gizliyormu sorusu akıllarda canlanmaya başladı.Nasa ‘nın güneş gözlemevi tarafından çekilen bu görüntüler canlı olarak tüm dünyaya yayıldı ve bir kişi tarafından görüntülerde ufo görüyorum yorumunda bulundu ve bu kişinin ufo görüntülerini idda ettiği görüntüleri sosyal bir paylaşım sitesinde yayınlamasından hemen sonra NASA kameralarını kapattı.

Tabi bu tartışmalar ile ilgili yetkililerden bir açıklama gelmedi.Tabi daha önceki aylarda bu görüntüleri izleyen bazı kişiler buna benzeyen cisimlere ait video paylaşımları da oldu.Sonuçta evrimde yalnız değiliz hayırlısı diyelim Allah izin verdiği sürece görebildiklerimiz uzay da bu kadar demekki.

Bu yazımızı okuyan 892. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir