İlişki durumunu evli diye değiştirdi

Sosyal paylaşım ağı Facebook’un halka arzından bir gün sonra, şirketin kurucusu ve yöneticisi Mark Zuckerberg, dokuz yıldır birlikte olduğu Priscilla Chan ile evlendi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook’un kurucusu ve üst yöneticisi Mark Zuckerberg evlendi.
28 yaşındaki Zuckenberg, hayatını 9 yıldan uzun süredir birlikte olduğu 27 yaşındaki Priscilla Chan ile birleştirdi. California eyaletinin Palo Alto kentindeki evinin bahçesinde düzenlenen düğün törenine 100’e yakın konuk katıldı. Düğünün konuklar için sürpriz olduğu, misafirlerin California Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden pazartesi günü mezun olan Chan’in mezuniyet kutlamasına geldiklerini sandıkları belirtildi. Şirketin sözcüsü, Zuckerberg’in geline kendi tasarımı “basit bir yakut yüzük taktığını” söyledi. Facebook’u 2004 yılında kuran Zuckerberg, Time dergisi tarafından 2010’da yılın adamı seçilmişti.

Bu yazımızı okuyan 886. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir