Bir Yabancı Gözüyle! BURSA…

Genç Yolcu Mail adresine gelen, Güzel bir projeyi sizlerle paylaşmak istedik. Tanıtım Gönüllüleri Derneği Bursa’yı bir gönüllü gözüyle öğrenmeye ne dersiniz? Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen “Gönüllülerin Gözüyle Türkiye!” isimli (Eylem-2 AGH ) projemiz dahilinde Avusturya’nın Linz şehrinden Bursa’ya gelen gönüllümüz “Prisca Ebner” tarafından hazırlanan “Bursa” dergisini aşağıda bulunan linke tıklayarak görebilirsiniz.

Bu proje dahilinde gönüllümüz Türkiye’nin farklı şehirleri hakkında bilgiye gezerek, görerek ve yaşayarak bilgi sahibi olmaktadır. Gittiği yerler hakkında fotoğraflar çekerek bu fotoğraflarla beraber kısa kısa (okuyanları yormayacak şekilde) bilgiler vermektedir. Ve bu dergi çalışmaları hazırlanırken o şehrin kültürel değerleri ön plana çıkarılmaya çalışılmaktadır.Bir sonra ki dergimiz “İstanbul” konulu olacaktır ve yine sizlerle paylaşmaktan mutluluk ve onur duyarız.

Geçici Link: www.alidindar.com/dosya/121004_Bursa_Mag_FINAL.pdf

Bu yazımızı okuyan 961. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir