Adobe Öğrenci Paketleri

Adobe sonunda Türkiye ‘de öğrencilere özel bir kampanya başlattı. Artık yeni çıkan Adobe Creative Suite 3 Design Premium, Adobe Creative Suite 3 Web Premium ve Adobe Photoshop CS3 Extended paketlerini öğrenciler çok ucuza satın alabilecekler ;

Adobe Creative Suite 3 Design Premium  2671$ yerine 99$
Adobe Creative Suite 3 Web Premium 2374$ yerine
99$
Adobe Photoshop CS3 Extended 1483$ yerine 69$

Birbirleriyle mükemmel bir entegrasyon sağlayan bu yeni sürüm programlarını orijinal bir şekilde kullanarak fikirlerinizi hayata  geçirecek, kariyerinizin gelişmesine yardımcı olacaksınız. Bu programların satın alma süreci hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Adobe ‘nin Türkiye temsilcisi Bilkom ( 0216 454 01 01 ) ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızı okuyan 2.477. takipçimizsiniz.

Mustafa Demir

1983 Malatya doğumlu. İlk, Orta ve Lise Eğitimini Hatay'da tamamladı. İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu. Beşiktaş taraftarı, Özel bir kurumda BT Sorumlusu olarak görev yapmakta. Dünya genelinde Teknoloji alanında ki gelişmelerden Ülkemizde ilk haberi olan 3 kişiden biri. Seyahat etmek özellikle Kültür Turları vazgeçilmezi. Hobileri İnsansız Kara ve Hava Araçları. Object Tracking Robot. Drone. Flight mode active :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir