Opera 9.6’yı İndirin, Deneyin

Tarayıcı savaşlarında tansiyon düşmüyor. Google Chrome’un çaldığı Pazar payını kaptırmak istemeyen markalar, yeni sürümlerini duyuruyor. Opera 9.6 Beta çıktı, indirin.

Google Chrome’un sunduğu müthiş JavaScript performansından sonra, yeni sürümlerinde ilk kriter olarak hızlı sörf yapmayı tercih eden yazılım devleri, ürünlerini güncellemeye devam ediyor. Firefox’un yenilik cevabından hemen sonra Opera da 9.6 Beta 1 sürümünü duyurdu. Bu sürümde, bazı yeni özellikler ve performans artışı dikkatleri çekiyor. Geliştirilmiş arama motoru entegrasyonu, RSS ön izleme ve daha hızlı JavaScript okuma gibi özelliklerin yanı sıra, e-postalarda da düşük bant genişliği modu ve kişi / konu takip edip engelleme seçenekleri getirildi.

:: İndirmek için buraya tıklayın.

www.gencyolcu.com//fatihalans@hotmail.com//explorador

Bu yazımızı okuyan 942. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir