Kocaeli 1. Kitap Fuarı

Sizleri hayal dünyalarına taşıyacak kağıttan gemiler, körfez kıyılarına demirliyor. 30 Mayıs – 07 Haziran 2009 tarihleri arasında Kocaeli 1. Kitap Fuarı kapılarını açıyor. Her yıl düzenlenmesi planlanan fuarın ilki bu sene seçkin yazarların ve yüze yakın yayınevinin katılımıyla hayata gözlerini açıyor. Fuarın resmi web sitesi burayı, Facebook grubu için burayı, Fuara katılan yayınevlerini göremek için burayı, Fuar etkinlikleri için burayı, Ulaşım için burayı, İletişim için burayı,  Fuara dışardan gelenler için konaklama yerleri listesi hazırlanmış onun için de burayı, tıklayın.

 

8000 metrekarelik fuar alanı, her katılımcı kuruma stand yeri gibi altyapı hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ayrıca kitapların taşınması ve ziyaretçilerin ulaşımı gibi pek çok görevi de üstlenerek eşi görülmemiş bir kültür hizmetine imza atıyor. Kocaeli halkı ve çevre illerdeki kitapseverler için bir öncü olarak bu büyük organizasyonu üstlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi herkesi Kocaeli 1. Kitap Fuarı’na davet ediyor.

Şimdi bu kağıttan dünyaları keşfetmenin zamanı…

Bu keşif yolculuğuna siz de katılın…

Haber:  Arda KESKİNKILIÇGenç Yolcu

Bu yazımızı okuyan 1.664. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

3 thoughts on “Kocaeli 1. Kitap Fuarı

 • 28 Mayıs 2009 tarihinde, saat 14:28
  Permalink

  Başta desteklerinizden ve bu tür organizasyonları duyurduğunuz için, bu tür değerlere nasıl değer verilmesi gerektiği konusunda örnek olduğunuz için size çok teşekkür ediyoruz.

 • 28 Mayıs 2009 tarihinde, saat 22:25
  Permalink

  Sayın Arda Keskinkılıç ilk olarak söyliyeceğim aramıza gencyolcu severler’e hoşgeldiniz.Ayrıca Kitap fuarı ile ilgili haberiniz içinde biz size teşekkürlerimizi sunmak isteriz.Bu tür organizasyonların zaten destekçiyiz ve destekçisi olmayada devam edeceğiz bununla birlikte sizlerinde bu konulardaki çalışmalarınızın devamının geleceğinden mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.Kitap, geçmişi aydınlatan, yaşadığımız günlere anlam kazandıran, geleceğe ayna tutan….
  Kitap, bir dost, bir arkadaş…
  Kitap: iç dünyanızda, aşkı, sevgiyi, nefreti, arzuyu, öfkeyi, kederi, hasreti, istekleri, tecrübeleri, hatıraları, yaşanmışları, yaşanacakları, incileri, çeri çöpü, kişileri, kişilikleri, kısaca hayatı ve herşeyi yaşatan barındıran bir dünya….
  Hülasa, Kitap hayata dair herşey…..
  Yazınızdan da esinlenerek söylemek isterim ki, Kitap fuarları ise bambaşka bir alemdir, içinde kaybolursunuz, gezinirken havadaki kitap kokusunu içinize çekersiniz, yazarlarına dokunur onlarla konuşursunuz…
  Tebrikler ve başarılar dileklerimle.

 • 29 Mayıs 2009 tarihinde, saat 10:50
  Permalink

  TÜM FUAR SAKİNLERİ ADINA SİTE YÖNETİCİLERİNE MÜTEŞEKKİRİZ…KOCAELİDE İLK İ DÜZENLENECEK FUARDA İLBER ORTAYLI DAN İSKENDER PALA YA KADAR BİR COK USTA YAZARIN PANELLERİ KONFERANSLARI OLACAKTIR…AYRİYETEN TÜRKİYENİN İLK MUAFAZAKAR MİZAH DERGİSİ ”CAFCAF” DERGİSİDE ORDA OLACAK….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir