gökyüzünde yemek

Dinner in the Sky, bir yemek organizasyonunu unutulmaz bir güne dönüştürerek misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmak isteyenler için eşsiz bir fırsat!m Dinner in the Sky yerden 55 metre yükseğe (Galata Kulesi yüksekliğinde) kaldırılan bir masada profesyonel bir ekip tarafından hizmet veriyor. Masanın azami kapasitesi 22 kişidir ve masanın ortasındaki alanda 3 kişilik (Şef Aşçı, Garson, Şovmen, Kameraman vb.) bir ekip hizmet verebilmektedir. Dinner in the Sky 8 saatlik seanslar olarak kiralanabilir. İhtiyacınıza göre saatte 2 kez hizmet alabilirsiniz. Örneğin saatte 2 kez havalandığı takdirde bir günlük kiralamanızda 350’den fazla kişi bu benzersiz deneyimi tadabilir. Ya da sadece 22 seçkin konuğunuz için de kullanabilirsiniz.

Dinner in the Sky’ı halka açık alanlarda, yarış pistlerinde, tarihi mekanlarda kısacası istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. (Yaklaşık 500 metre karelik bir alan ve yetkililerden izin alınması gerekebilir.)

Dinner in the Sky altındaki alan sayesinde isteyen müşterilerimize benzersiz bir reklam alanı da oluşturmaktadır.

Özel bir vinçle yerden 55 metre yüksekliğe kaldırılan masada yemek deneyimi imkanı sağlayan Dinner in the Sky (Gökyüzünde Yemek), Wings kredi kartı sponsorluğunda İstanbul’a getirildi. Gökyüzüne kaldırılan masada her seferinde 22 kişi yemek yiyebiliyor. Konuklar manzarayı seyrederken, masanın orta kısmındaki bölümde şef aşçı, garson ve şovmenden oluşan bir ekip yer alıyor. 8 saatlik seanslarla kiralanabilen Dinner in the Sky, isteğe göre saatte 2 kez hizmet verebiliyor. Saatte iki kez havalandığı takdirde bir günlük kiralamalarda 350’nin üzerinde kişi masada yer alabiliyor.İstanbul’da 3 ay boyunca kalacak olan Dinner in the Sky’ın kurulması için yaklaşık 500 metrekarelik bir alan gerekiyor.Verilen bilgiye göre, 22 kişilik bir grubun yemek yemesinin bedeli 7.900 Euro olarak belirlenen Dinner in the Sky’dan Wings kart sahipleri özel bir kampanya ile yararlanabilecek.

Bu yazımızı okuyan 978. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir