Denizler Artık Bir Tık Kadar Yakın

Sevgili Gencyolcu severler artık denizlerin hareketlerini görmek mümkün.İklim Değişikliklerinin en önemli habercisi olan okyanusların hareketleri artık internetten her an her saniye takip edilebilecek. Son yıllarda yaşanan El Nino, Katrina gibi doğa olayları ve esrarengiz okyanus hareketleri Artık  NASA nın yapmış olduğu  site sayesinde gözlemlenebilecek.

Okyanus hareketlerini artık sadece bilimadamları değil tüm internet kullanıcıları gözlemliyebilecek.Deniz Seviyesi Gözlemcisi NASA tarafından gerçekleştirildi.Amaç bu tür önemli okyanus hareketlerini kamuoyuna ulaştırabilmek.

Buy siteye ulaşmak için sevgili Gencyolcu severler aşağıda vermiş olduğum linke tıklamanız yeterli olacaktır.Şimdiden iyi seyirler bakalım okyanuslarda ne gibi enteresan olaylar daha olacak…

http://climate.jpl.nasa.gov

Bu yazımızı okuyan 838. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir