615COMPEX 2008 Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı

 Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen ve teknolojinin ulaştığı en son noktanın sergilendiği  COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 33’ncü kez ziyaretçileriyle buluşuyor. Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda aralarında Toshiba, Fujitsu Siemens gibi üst düzey teknoloji markalarının da bulunduğu 300’ü aşkın yerli ve yabancı marka ve firma son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklar. Bilgisayar Firmaları, Yazılım ve Donanım Üreticileri, Telekomünikasyon Firmaları, İnternet Firmaları, Navigasyon Cihazları, Web Portalları, Dijital İletişim Servis Sağlayıcıları, Dijital Fotoğraf Makineleri ve Gereçleri Üreticileri, Çift Sim Kartlı Cep Telefon İthalatçıları, Akıllı Ofis ve Dijital Yaşam Teknolojileri, Dijital Teknolojiyi Kullanan Beyaz Eşya Üreticileri, Eğitim Firmaları ve Medya Kuruluşlarının yer alacağı 20 – 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek fuara 100 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne sererken aktivitelerle de ziyaretçilerine zevkli dakikalar yaşatacak.
Ana sponsorluğunu Türk Telekom’un, İnternet Altyapı sponsorluğunu ise TTNet’in yaptığı COMPEX 2008, bu yıl da birçok yeniliğe ev sahipliği yaparken, ziyaretçiler fuar merkezinde yer alacak olan Resmi Mağaza Sponsoru Media Markt’ın 600 metrekarelik geniş mağazasından çok özel ürünleri, çok özel fiyatlara satın alabilecekler.
OYUN TUTKUNLARI İÇİN INTEL GameX

Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği INTEL’in sponsorluğundaki INTEL GAMEX, bu sene de COMPEX Bilgisayar Fuarı’nın en iddialı etkinliklerinden biri olacak. Türkiye’nin ilk büyük oyun festivali olan INTEL GameX oyun şöleninin de ev sahipliğini üstlendiği COMPEX Fuarında 1500 metrekarelik alanda kurulan ve oyun tutkunlarının buluşma noktası olan INTEL GameX’te hünerlerini gösteren teknoloji tutkunları sanal dünyada kıyasıya bir rekabetin içinde yer alacaklar. HP ve ASUS tarafından 200’er metrekarelik alanlarda kurulan LAN Party’lerde de birbirleriyle yarışma imkanı da bulabilecekler. Asus’un bünyesinde düzenlenen ve Oyun dünyasının en iyi oyuncularına, kozlarını paylaşmak için fırsat veren WGT – World Gamemaster Tournament’in Türkiye finalleri bu yıl da INTEL GameX oyun festivalinin bünyesinde gerçekleştirilecektir.
Microsoft, büyük merakla beklenen süper oyun konsolu Xbox‘ın COMPEX Fuarındaki lansmanı ile teknoloji ve oyun meraklılarını buluşturacaktır.
Fuarı gezmek isteyenler www.compex.com.tr adresinden ücretsiz davetiye alabilecekler.

Bu yazımızı okuyan 958. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir