7 Adımda SEO Uyumlu Makale Yazmanın Kuralları

5 Ara 2016 Kategori: Teknoloji

seo içerik yazımı

SEO uyumlu makale yazmanın kuralları nelerdir? SEO için uygun makale yazarken nelere dikkat edilmeli? En çok yapılan hatalar nelerdir?

SEO uyumlu makale yazmak bilindiği gibi arama motorlarında içeriğinizin daha kolay bulunmasını sağlar. Fakat SEO uyumlu makale yazmanın belli kuralları vardır. Bu kurallara uyularak içerikler oluşturulduğunda zaman içerisinde arama motorlarında üst sıralarda yer almanız kaçınılmazdır. Peki, neler yapılabilir? Makaleler nasıl SEO için uygun hale gelir? Devamını okuyun »

Adı Yunus Filmi afişi TRT TV Filmleri Senarist Hulusi ÇelikGenç Yolculardan Hulusi Çelik kardeşimizin senaryosunu kaleme aldığı Adı: Yunus filmi 1 Aralık 2016 Perşembe akşamı saat 20:00’de TRT1 TRT Ev Sineması kuşağında yayınlanacaktır. 

“Asıl adı Uğur Turgut olan Yunus, bir yanlış anlama sonucu cezaevine düşer. İsim konusu başgardiyan Cevdet’le arasında sorun oluşturur. Cevdet dik başlı gördüğü bu dindar kişiliği bastırıp, kendince uslandırmak ister, ikinci başgardiyan Cem ise tutuklulara çok iyi davranan biridir ve Yunus’a sahip çıkar. Bu sahip çıkma ve anlayış farkı, Cem ve Cevdet arasında yaşanan usta kalfa ilişkisine yeni bir boyut kazandırır. Her şey karışır ve mahkumlar ayaklanır.”

Devamını okuyun »

İstanbul’dan Mezun Olmak

20 Kas 2016 Kategori: Eğitim

3 BİN YILLIK GEÇMİŞİ, 1600 YILA VARAN BAŞKENTLİĞİYLE ANTİK YUNAN’DAN BİZANS’A, OSMANLI’DAN CUMHURİYET’E BİRÇOK KÜLTÜRE EV SAHİPLİĞİ YAPAN KADİM ŞEHİR İSTANBUL BAŞTAN SONA DEV BİR KAMPÜS. BU BÜYÜK KAMPÜS ÖZELLİKLE ŞEHİRDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİ MEKÂNA, TARİHE.

İstiklal Caddesi’nin bir köşesinde kendini unutturmuş Orhan Veli, Galata’ya uzanan Arnavut kaldırımlarda İlhan Berk, Narmanlı Han’da bekleyen Tanpınar, Süleymaniye tepelerine oturmuş Mimar Sinan, en güzel ezgileriyle Aşiyan’da bekleyen Tevfik Fikret, Burgaz Ada’da hikâyesine son noktayı koyan Sait Faik… Her köşesi tarih, edebiyat, anı ve hatıra dolu bir şehirde öğrenci olmak eşsiz bir deneyim olsa gerek… Devamını okuyun »

Dünyanın 100’den fazla ülkesinden fotoğraflar arasında seçim yapılan Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri sahiplerini buldu. 2016 yılı yarışmasında Türkiye’den Leyla Emektar’ın çektiği çilek tarlası fotoğrafı seyahat kategorisinin birincisi oldu. Kazanan fotoğraflar Siena Art Photo Travel Festival’de “Beyond the Lens” adı altında İtalya’nın Siena kentinde 30 Kasım’a kadar sergilenecek. Genç Yolcu Takipcilerinden Leyla Emektar Hanımı tebrik eder başarılar dileriz Devamını okuyun »

Genç Yolcu Hakkında

Genç Yolcu Türkiye de kurulan ilk çok yazarlı bloglardandır. Genç Bilge Dergisi tarafından En İyi Gençlik Blog Sitesi seçilmiştir. Gençlerin toplumsal bilinç düzeylerini artırmak ve paylaşmak istedikleri bilgileri yayımlama konusunda destek vermek amaçlı kurulmuştur. Genç Yolcu tecrübesini yüksek ahlak ve yüksek teknoloji ilkesiyle birleştirerek, genç girişimcilere; toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürü sağlamaktadır. Genç Yolcu gençliğin sosyal ve ekonomik anlamda kalkınması yolunda mücadele eden; geleneğine bağlı, geleceğe yön veren, genç ve şuurlu bakışı oluşturmaktır. Millî ve manevi değerlere bağlı, bu milleti esas alan; tarihini bilen, ilim ve proje sahibi, üretken, kültürlü, sahasının en iyisi, çağdaş bilim ve teknik bilgiye hâkim, kaliteli bir neslin yetişmesini ve bu neslin milletimizin birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmasını sağlamaktır. Sizler de yazılarınızı bize gönderin, Genç Yolcu aracılığıyla tüm Dünya’ya ulaştıralım. Yazarlık başvurusu için gencyolcu.com@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


GÜNÜN FOTOĞRAFI YARIŞMASI

Darende Tohma Rafting

rafting

Genç Yolcu Facebook

GençYolcu Twitter

Genç Yolcu Instagram

1

GençYolcu.com Anketler

En çok hangi TV kanallarını izliyorsunuz?

Konular

Hava Durumu

Darende
0°
Açık
nem: 52%
Rüzgar: 5m/s BKB
Y -1 • D -20
-3°
Cuma
1°
Ctesi
3°
Paz
5°
Ptesi
1°
Sal
Weather from OpenWeatherMap
İstanbul
3°
Parçalı az bulutlu
nem: 55%
Rüzgar: 4m/s KKD
Y 8 • D 4
8°
Cuma
11°
Ctesi
12°
Paz
13°
Ptesi
8°
Sal
Weather from OpenWeatherMap

Site Ziyaretçileri

Şu anda: 16
Bugün: 309
Bu hafta: 7068
Toplamda: 2066604