WordPress Imaset

20

WordPress sayfalarınız da kullanacağınız resim dosyalarınız .png uzantılı ise ve resimlerinizi ziyaretçilerinize görsel olarak daha iyi sunmak istiyorsanız , ajax desteği ile boyutlandırma, efekt verme, renk değiştirme gibi resimleriniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri ve görsel katkıları admin panelinizden bir kaç adımda resimleriniz üzerine uygulamanızı sağlayacak bu güzel eklentiyi kullanabilirsiniz.

boozox.net tarafından bizlere sunulan eklentinin son sürümünü Imaset 2.2 sayfasından indirebilirsiniz.

eklentiyi wp-content/plugins/ klasörüne attıktan sonra admin paneline girerek eklentiler sekmesine giriyoruz ve eklentiyi aktif ediyoruz.Kullanacağımız .png uzantılı resimlerimizi wp-content/uploads/ klasörüne attıktan sonra.Yeni içerik girmek için Yaz seçeneğine tıklıyoruz ve eklemek istediğimiz resimi seçmek ve düzenlemek için “Gelişmiş Tercihler” başlığının hemen üstünde yer alacak “Imaset” ikonuna basıyoruz.

Imaset Admin Panel Görünüm

Eklenti açıldıktan sonra resim dosyamızı seçerek gerekli işlemleri yapabiliriz.

Desteklediği wp sürümü: 2.5Not: Eklentinin Türkçe dil dosyası mevcut değildir.Kullanımının anlatımı, uzun ve karışık olacağından, kimsenin kafasını karıştırmak istemedim.

 on Email on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Blogger, Sosyal Medya Uzmanı at Genç Yolcu
Genç Yolcu 2006 yılında kurulmuştur. Sitemiz üyeleri tarafından yollanan günlük yaşama dair haberlerden oluşan, Gençlerin buluştuğu ve bilgilerini paylaştığı bir sitedir. Türkiye’de kurulan ilk çok yazarlı bloglardandır. Genç BilGe Dergisi tarafından yılın en iyi Gençlik Blog Sitesi olarak seçilmiştir. Millî ve manevi değerler ışığında evrensel gelişmeleri değerlendirme, toplumun yaşam standardı ile sosyo-kültürel bilgi düzeyinin yükseltilmesi için çalışma ve nitelikli gençleri bir araya getirerek ülkesine hizmet etme anlayışı ile yayın hayatına devam etmektedir.

Genç Yolcu, tecrübesini yüksek ahlak ve yüksek teknoloji ilkesiyle ile birleştirerek, genç girişimcilere ; toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürü sağlamaktadır. Gençliğin sosyal ve ekonomik anlamda kalkınması yolunda mücadele eden; geleneğine bağlı, geleceğe yön veren, genç ve şuurlu bakışı oluşturmaktır. Millî ve manevi değerlere bağlı, bu milleti esas alan; tarihini bilen, ilim ve proje sahibi, üretken, kültürlü, sahasının en iyisi, çağdaş bilim ve teknik bilgiye hâkim, kaliteli bir neslin yetişmesini ve bu neslin milletimizin ve insanlığın birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmasını sağlamaktır.
Okunma: 4.264

Genç Yolcu 2006 yılında kurulmuştur. Sitemiz üyeleri tarafından yollanan günlük yaşama dair haberlerden oluşan, Gençlerin buluştuğu ve bilgilerini paylaştığı bir sitedir. Türkiye’de kurulan ilk çok yazarlı bloglardandır. Genç BilGe Dergisi tarafından yılın en iyi Gençlik Blog Sitesi olarak seçilmiştir. Millî ve manevi değerler ışığında evrensel gelişmeleri değerlendirme, toplumun yaşam standardı ile sosyo-kültürel bilgi düzeyinin yükseltilmesi için çalışma ve nitelikli gençleri bir araya getirerek ülkesine hizmet etme anlayışı ile yayın hayatına devam etmektedir. Genç Yolcu, tecrübesini yüksek ahlak ve yüksek teknoloji ilkesiyle ile birleştirerek, genç girişimcilere ; toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürü sağlamaktadır. Gençliğin sosyal ve ekonomik anlamda kalkınması yolunda mücadele eden; geleneğine bağlı, geleceğe yön veren, genç ve şuurlu bakışı oluşturmaktır. Millî ve manevi değerlere bağlı, bu milleti esas alan; tarihini bilen, ilim ve proje sahibi, üretken, kültürlü, sahasının en iyisi, çağdaş bilim ve teknik bilgiye hâkim, kaliteli bir neslin yetişmesini ve bu neslin milletimizin ve insanlığın birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmasını sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir