Yeni Messenger 2009 buyrun İndirin!

İndirin: Yeni Messenger Plus Live hazır .İndirin: Live Messenger 2009′un gücüne güç katacak yeni Messenger Plus! Live eklentisi hazır. Temalar, sesler ve surat ifadeleri: “Messenger Plus Live”ın yeni yayımlanan sürümü “Windows Live Messenger”a birçok ilginç ve pratik özellik ekliyor. Mesela aynı anda birden çok Messenger oturumu açma, konuşma pencerelerini sekme şeklinde gruplandırma, ileti geçmişini kaydetme veya program için farklı temalar Tüm bunlara ek olarak ücretsiz yazılım düzenli aralıklarla harici e-posta alımlarını da kontrol ediyor ve kullanıcıyı bilgilendiriyor.En büyük olay: En sonunda güncel 4.80 nolu sürüm Windows Live Messenger 2009 ile tamamen uyumlu. Sürekli chat yapan Messenger çılgınları bu programı kesinlikle kaçırmamalı.

Dikkat: “Messenger Plus” kendini reklam yazılımları (adware) üzerinden finanse ediyor. Fakat bu reklam yazılımlarını kurulum sırasında engelleyebileceğiniz bir seçenek mevcut.

Download: Messenger Plus Live 4.80

Bu yazımızı okuyan 888. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.