Yazılımlar güncellendi buyrun sizin için!

En çok tercih edilen yazılımlar güncel sürümlerini yayınladı ve işte bende tüm dünya ile aynı anda sizlere tek tıklmada indiriebilmeniz için sunuyorum. iPhone’un Türkiye’ye gelmesiyle beraber çok daha fazla kullanılacak olan iTunes, yeni sürümünü duyurdu. en büyük değişikliği 8.0 sürümünde yapan yazılım, iTunes 8.0.1.11 ile bazı yenilikleri ve geliştirmeleri de bünyesinde barındırıyor. Özellikle de yüksek tanımlı (HD) dizilerin indirilmesi ve akıllı çalma listelerine erişim konusunda bazı yenilikler mevcut.

iTunes 8.0.1.11’i indirmek için buraya tıklayın.

Fraps ileEkranı Kaydedin

Fraps 2.9.6’yı indirmek için buraya tıklayın.

Yaptıklarını görünce, şaşırabileceğiniz yazılımlardan biri de Fraps. Bu program sayesinde hem ekran kartınızın performansı hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Hem de oyununuzu oynarken bir yandan da ekranı canlı olarak video dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz.

Blender ile 3 Boyutlu Modelleme

Blender 2.48 RC1’i indirmek için tıklayın.

3 boyutlu modellemeler yaparak hayallerinizi ekrana dökmek istiyorsanız, ilk aklınıza gelen yazılımlar sizi korkutabilir. Hem pahalı hem de kullanması zor olan bu yazılımların aksine Blender, ücretsiz ve yüksek performanslı bir modelleme programı.

Shareaza ile Film İndirin

Shareaza 2.4.0.0’ı indirmek için buraya tıklayın.

Web üzerinde bulamadığınız dosyaları, paylaşım açan kişisel bilgisayarlar üzerinden aramak istiyorsanız, hem güvenli hem de hızlı bir yazılıma ihtiyacınız var. Bu yazılımın, aynı zamanda bilgisayarınızı çok yormaması gerekiyor. Shareaza, kullanabileceğiniz en başarılı P2P istemcilerinden biri. EDonkey2000, Gnutella, BitTorrent ve  Shareaza’nın kendi ağının yanı sıra Gnutella2 (G2) ağına da bağlanarak buralardan dosya çekip, sizdeki dosyaları da paylaşabiliyorsunuz.

GIMP Yenilendi

Gimp 2.6.0’ı indirmek için buraya tıklayın.

Adobe Photoshop’un alternatifi olan gelişmiş resim düzenleme yazılımlarından biri olan GIMP, yeni sürümünü duyurdu. Bu sürümde, Windows ile ok daha fazla uyum içerisinde çalışan program, yeni araç çubukları ile daha da fonksiyonel hale gelmiş durumda. GIMP’in ücretsiz ve açık kaynak kodlu olduğunu hatırlatıyım.

WinRAR 3.80 Final Sürüm Çıktı

WinRAR 3.80’i indirmek için buraya tıklayın.

En başarılı sıkıştırma yazılımlarından biri olan WinRAR, yeni sürümüyle çok daha performanslı sıkıştırma tekniklerini kullanıcılara sunuyor. Sıkıştırmadaki başarısı, halihazırda sıkıştırılmış dosyaları çıkartmak için de geçerli. Özellikle de web üzerinden indirilen parçalı dosyalar, RAR uzantısıyla sıkıştırılıp paylaşılıyor. WinRAR ile bu dosyaları tek tıklamada birleştirebiliyorsunuz. Yazılımın ücretli olmasına rağmen, deneme sürümünü de sınırsız kullanma imkanınız var.

Bedava Ofis Paketinde Finale Doğru

OpenOffice.org 3.0.0 RC3’ü indirmek için tıklayın.

Temel ofis işlemlerini başarıyla gerçekleştiren, hatta ileri düzey ofis uygulamalarında da önemli çözümleri bulunan OpenOffice, yeni sürümüne doğru hızla yol almaya devam ediyor. Son sürüm adayı da sunuculara yerleştirildi ve indirilmeye hazır. OpenOffice 3’ün neler sahip olduğunu, aşağıdaki kurulum dosyasını indirerek öğrenebilirsiniz. //explorador//fatihalans@hotmail.com

Bu yazımızı okuyan 909. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir