Windows ‘u Mac yapmak mümkünmü? (Windows’u Mac’a çevirmek)

Windows kullanıcıları için yepyeni bir program.Macomfort adlı bu program sayesinde, Mac’in sunduğu programları windows kullanıcıları da kullanabiliyor.

Bazı windows kullanıcıları Mac’in sunduğu özellikleri de kullanmak istiyor.Teknoloji piayasasında farklı markalara ait farklı işletim sistemleri bulunmakta.Hepsinin de kendine has kendi geliştirdikleri programlar bulunmakta, e biz kullanıcılar da hepsini bi arada görmek biz kullanıcılar da bi arada kullanmak istiyoruz.İşte tam bu noktada, maComfort adındaki program imdada yetişiyor.

maComfort programı sayesinde kısayollarda değişiklik yapabilirsiniz ve çoklu masaüstünü de değiştirilebilmekte.Bu programı bu adresten indirebilirsiniz. http://rafaelklaus.com/macomfort/download.php

Bu yazımızı okuyan 1.166. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir