Windows Live Messenger 8.5 beta

2Windows Live Messenger’ın son beta sürümü olan 8.5 geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Microsoft, Live Messenger’ın bu beta sürümünü şimdilik sadece İspanyolca olarak yayımladı. Kısa bir süre içerisinde diğer diller içinde destek verileceği tahmin ediliyor.Live Messenger’ın 8.5 sürümünü kendi dilinizde kullanmak isterseniz geçici olarak yapmanız gereken 8.1.0178 sürümüne ait “msgslang.8.1.0178.00.dll “ dosyasının adını “msglang.8.5.1235.0517.dll “ olarak değiştirip Messenger’ın yüklü olduğu dizinde bulunan aynı isimli dosyanın üzerine yazmak.

Ayrıca bu sürüm ile beraber Messenger’ın ön tanımlı kurulum dizini de “C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ ” olarak değişmiş bulunuyor.

Son beta sürümü şuradan indirdim ve en son güncellemesi yapılmış olan Kaspersky Internet Security ile virüs taramasından geçirdim, herhangi bir problem çıkmadı. Ancak henüz deneyemedim.

Bazı ekran görüntülerine ve detaylı ingilizce açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz. Türkçe sürümü için : http://rapidshare.com/files/34082810/wlm85tr.exe

Bu yazımızı okuyan 901. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir