Windows 7’nin Yeni Başlat Menüsü Süper İndirin!

http://lh3.ggpht.com/shbilalahmad/SHx9BWjZe-I/AAAAAAAAATo/GFDY0pqs3Ww/Black%20XP%20Visual%207.11.JPGEvet sevgili arkadaşlar bu günde sizlere yeni Windows 7’nin başlat menüsünü tanıtmamızın vakti.Bu başlat menüsü belkide çok sevilecek.Alışalagelmiş Windows 7 başlat menüsünden farklı bambaşka bir başlat menüsü.Yeni Windows Start Menü İndirmek İçin

Her insan farklı farklı zevklere haizdir.Mesela benim beğendiğim bir başlat menüsü bir başka kullanışlı gelmiyebilir.Hani klişe bir söz vardır ya zevkler ve renkler tartışılmaz diye, işte hayatımızda farklı farklı zevklerde insanlar var yani bu durumda Bilgisayar işletim sistemi yazanların işleride bi hayli zor olsa gerek.Yapılan işletim sisteminin yazılımının çok iyi  kullanışlı ve aynı zamanda bütün kullanıcalara hitap etmesi gerekiyor kaldı ki Microsoft’un sunduğu Windows 7 tüm zamanların en iyisi olduğu idda ediliyor.

Start Menu 7 adındaki bu program sayesinde pc mize farklı bir başlat menüsü ekliyebiliriz.Peki Start Menu 7 bize ne fayda veya ne gibi değişiklik sunacak.Öncelikle başlat menüsünü baştan baştan yenileyerek, bir bakışta tüm seçenekleri ekranda görebiliyoruz tek seferde.Ayrıca simgeleri isteğimze ve zevkimize göre değişitirmek de mümkün.

Start Menu 7 ‘yi şu adresten indirebilirsiniz : http://www.startmenu7.com/index.html

Bu yazımızı okuyan 1.154. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir