Ücretsiz Quake Online Oyunu

Quake Live: Tarayıcıda ücretsiz FPS keyfi. Bir zamanların popüler FPS oyunu şimdi web tarayıcısında: Yeni Quake Live deneyimi burada. Gece saatlerinde Quake Live kapalı beta sürecinden çıkıp kapılarını herkese açtı. id Software’in efsanevi FPS serisinin yeni bölümü tamamen web tarayıcı üzerinden oynanabiliyor. Birkaç gün önce Quake Live “Browser Games of the Year 2008” (2008’in en iyi tarayıcı oyunları) yarışmasında en iyi aksiyon oyunu kategorisinde birinciliği göğüsledi. id Software’in web tarayıcısı içine yerleştirdiği 3D-grafik insanı tamamen büyülüyor. Ufak bir tarayıcı eklentisi kurulumundan sonra “Free For All”, “Team Deathmatches”, “Capture the Flag” modlarının birini seçerek görkemli arenalara girebiliyorsunuz. Aralarında efsanevi “The Longest Yard” haritasının da bulunduğu toplam 30 arena seçime sunuluyor. Bilgi için: Quake Live

Bu yazımızı okuyan 1.052. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

2 thoughts on “Ücretsiz Quake Online Oyunu

  • 26 Şubat 2009 tarihinde, saat 09:56
    Permalink

    fatih bey bu güzel orjinal oyunu bize tanıttığınızdan dolayı çok teşekkür ederim. teknolojiyi bu sitede bizimle paylaşman benım çok işime yarıyor. tekrar teşekkür ederim.

  • 26 Şubat 2009 tarihinde, saat 22:19
    Permalink

    Evet başka oyunlarımız mevcut yazarımız Fatih beyin Editörü olduğu teknoloji kategorisinde diğer eklenen oyunlar ve linklerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir