TRT Okul’dan dünyada bir ilk

Anadolu Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanıp sunulan Üniversite programı yayın hayatına başladı. Yar. Doç. Dr. Ufuk Küçükcan koordinatörlüğünde hazırlanan program hafta içi her gün 16:00 ve 23:45’te yayınlanıyor. Yapımcıları ve sunucuları üniversite öğrencileri tarafından oluşturulan ve Üniversite ismini taşıyan program, bu yönü ile dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Her gün farklı bir tema ve konu üzerinde duran, her biri farklı bölümlerde olan öğrenciler, henüz üniversitedeyken ulusal devlet kanalında izleyicilere sesleniyor.

Mehmet Semih İpek, Gökhan Akmeşe, Seval Yıldız, Yiğit Yüksel, Yasin Güven Zararsız, Özge Yıldırım, Cesur Güzelcalışkan, Can Yüksel, Elif Kübra Dadalı, Mert Yavuz, Can Ertan, Sevinç Apaydın, Ali Karakaş, Oğuzcan Demirci’nin yapımcılığını üstlendiği programların sunucuları ise Nejla Gündoğar, Beste Demirören, Burçak Dilekli, Çağlar Kocabıyık, Emine Ender, Güney Yeşilbaş, Beste Yeşilli, Umut Sezer, Abdüssamed Özkan ve Betül Uzun.

Okunma: 513

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir