Tıklayın 40.000 Megapiksellik fotoğrafın Her Detayına Ulaşın!

Evet yanlış duymadınız 40.00 megapiksel gerçektende olağanüstü.sizlerle paylaşmak istediğim bu site sayesinde 40.000 megapiksellik fotoğrafların her detayına kadar ulaşılabilmesi hatta resimlerin yüksek kalitesi ve genişliğide sanırım bu zamana kadar yapılan teknolojik fotoğraf babında bir rekor ve bir ilk.

Resimlere bakıldığı zaman o yerin tüm detaylarına ulaşabiliyorsunuz.insan adeta kendini o yerdeymiş gibi hissediyor.Resimler sanki gerçek.40.000 megapiksellik resimler için

Resimleri keşfetmek için bu siteyi ziyaret etmeniz yeterli.sitede alt tarafta explore other places bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. www.360cities.net

Bu yazımızı okuyan 1.195. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

2 thoughts on “Tıklayın 40.000 Megapiksellik fotoğrafın Her Detayına Ulaşın!

  • 04 Nisan 2011 tarihinde, saat 18:05
    Permalink

    cok harıka bır sıte search yaparak ıstedıfgını yerı gorebılırsınız gercekten mp bu kadar yuksek kalıte coznurluklu fotolar gormemıstım 360 drece cok guzel bır paylasım olmus….

  • 05 Nisan 2011 tarihinde, saat 18:37
    Permalink

    Teşekkür ederim Carpediem.Gerçekten de resimler bence de müthiş.Gönlüm Türkiye de ki mekanlarında bu site de yer almasından yana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir