Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

sosyalmedya.co ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” 8. dönemi ile yeniden başlıyor. Türkiye’nin en popüler sosyal medya eğitim programı, haftada 12 saatten oluşan 6 haftalık derslerde sosyal medya alanında Türkiye’nin en etkili isimlerini misafir ediyor. Bugüne kadar 300’den fazla mezun veren #sosyalakademi‘nin yeni dönemi için siz de erkenden yerinizi alın!

Katılımcılar Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda, markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı kariyerine yelken açıyorlar.

sosyalmedya.co’nun sunduğu “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” standart eğitim müfredatlarının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlerin yetenek setlerini geliştiren çalışmaları içeriyor.

Eğitim Tarihleri: 8 Şubat 2014 – 16 Mart 2014

Program Süresi: 6 Hafta (72 Saat)

Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Kampüsü

Program Ücreti: 2.250 TL (KDV Dahil)

%20 öğrenci indirimli: 1800 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için:
Cem Narmanlı – cem@sosyalmedya.co
0 (530) 443 6419
egitim@sosyalmedya.co

Tüm üniversite öğrencilerine %20 oranında indirim uygulanmaktadır.

sosyalmedya.co, programlarında eğitmen, sunucu, içerik, mekan ve tarih değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

GELECEĞİN PAZARLAMASI İLE TANIŞIN!

Türkiye’nin sosyal medya platformu sosyalmedya.co ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin hazırladığı ve Türkiye’nin en popüler sosyal medya eğitimi haline gelen “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”nın 8. dönemi çok yakında başlıyor. 8 Şubat 2014 – 16 Mart 2014 tarihleri arasında, haftalık 12 saatten oluşacak olan, toplam 6 haftalık ve 72 saatlik programda katılımcılar, sosyal medya alanında Türkiye’deki en etkili isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden, bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı kariyerine yelken açacaklar. Program, katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan sosyal medya araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi kazandırma amacı taşıyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

 

 

Bu yazımızı okuyan 927. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir