Sisteminizi Rahatlatın

Yüklediğiniz programları silemiyor ve sisteminizden atamıyor musunuz?
İşte tam size göre bir program ZSoft Uninstaller. Bu yazılım sayesinde istemediğiniz yazılımlardan kolaylıkla kurtulabileceksiniz.
ZSoft Uninstaller, bilgisayarınıza yüklediğiniz programları kolaylıkla silebilen bir yazılım. Kendi arama motoru sayesinde yazılım tüm sisteminizi tarayıp silemediğiniz programları ya da sildiğiniz programlardan geride kalan dosyaları size gösteriyor. Daha sonra istediğiniz yazılımları tek bir tuş ile kaldırabiliyorsunuz.


İNDİRMEK İÇİN

Haber 7

Bu yazımızı okuyan 581. takipçimizsiniz.

Orhan Dinç

1979 Malatya Darende doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Uzun süredir Tekstil ve Perakende sektörün'de yönetici olarak görev yaptı. Profesyonel Freelance Fotoğrafçıdır, Çeşitli Dergi ve haber sitelerinde fotoğrafları yayınlanmakta, Yerel ve Uluslarası yarışmalarda ödül ve dereceleri bulunmaktadır. Hobileri, Fotoğraf, Sosyal Medya ve Seyehat'tir. Evli ve 3 Çocuk babası.

2 thoughts on “Sisteminizi Rahatlatın

  • 16 Ocak 2011 tarihinde, saat 19:48
    Permalink

    merhaba bence bu yazı o kadar açıklayıcı olmamış Fatih bey

  • 16 Ocak 2011 tarihinde, saat 20:47
    Permalink

    Merhaba sevgili arkadaşımız Hasan.Öncelikle yorumunuz için teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Bu yazımızı yazarlarımızdan orhan adlı akadaşımız benim teknoloji köşeme etiketlemiş yani bu yazımızı orhan arkadaşımız yayınladı ama siz yinede bu yazıda öğrenmek istediğiniz ayrıntıyı belirtirseniz ben hemen açıklaması ve şemaları ile birlikte site de yayınlamaktan büyük zevk duyarım tekrar teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir