İnternet te ki ilginç evlenme teklifi

Facebook, Youtube ve diğer sosyal ağlar da ‘inanılmaz evlenme teklifi hepsini senin için yaptım sevgilim’ adlı video’yu görmeyen kalmamıştır. Çok profosyenel bir şekilde hazırlanmış, amatör tek kişilik olduğu konusunda şüpheye düştüm THY reklamı olabilir diye düşünüyorum, kızın kim ve ne cevap verdiğini bilmiyorum ama ilginç bir evlenme teklifi olmuş. Başından geçen tüm olayları bu www.hepsiniseninicinyaptim.tumblr.com adlı sitede yayınlıyor burdan hangi ülkelere gitmiş ve kamera arkası görüntelere ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde de bu yazıya laşıyorsunuz. ‘ Sen bu sayfaya ulastigina gore ben sana kafamda kurdugum evlenme teklifi fikrini gerceklestirebilmisim demektir. O zaman bu blogda goreceklerin de bu sure icerisinde basimdan gecen olaylari anlatan seylerdir.’ konu hakkında detaylı bilgisi ve sonucu bilen arkadaşlar var ise yorum kısmında paylaşılabilir.
İnanılmaz evlilik teklifi!mgzmakinesi

Bu yazımızı okuyan 1.387. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir