Sanal pazarınız: manavim.com

Domatesin gerçek kokusunu hatırlayanımız var mı? Elmanın içinden çıkan sevimli kurtçuğu en son ne zaman gördünüz? Toprağı, suyu ve güneşi zengin olan bir ülkede bu sorularla karşılaşmak ne kadar garip. Artık neredeyse hormonsuz bir şey yiyemez olduk.  Son yıllarda bu konuda ağız tadımızı kaçırdılar. Bedenimiz her şeyin doğalını, fıtri olanını istiyor. Aslı bozulmuş gıdalar hem maddi bünyemizi olumsuz olarak etkiliyor hem de ruh dengemizi sarsıyor. Stres ve benzeri şeylerin bir sebebi de hormonal gıdalar. Fakat artık fazla üzülmenize gerek kalmadı. Meyvenin ve sebzenin gerçek tadını ve lezzetini artık “bir tıkla” bulabileceksiniz. Türkiye’nin tek online manavı olan www.manavim.com organik sebze ve meyveleri sizin için kapınıza kadar getiriyor.
www.manavim.com sizin için hem bir zaman tasarrufu hem de sağlığınızı önemseyen bir dost. Bu site sayesinde pazarda, markette vakit kaybetmeden ve yorulmadan rahatça alışveriş yapabileceksiniz. Ayrıca bu sanal pazarda organik meyve ve sebze dışında, çok çeşitli egzotik meyve, tropikal meyve, organik baharat, bakliyat, çay, zeytin, zeytinyağı, salça, turşu, meyve suyu, kuruyemiş, kuru meyve ve sebze damak tadınıza sunuluyor. Size sadece yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini  manavim.com’dan seçmek düşüyor.
Sipariş vermek için öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekiyor. Telefon ile de siparişlerinizi verebiliyorsunuz. Aynı zamanda messenger’dan da destek veren bir uzman var. Yapmış olduğunuz siparişler 2 gün içinde ve istenildiği adrese teslim ediliyor. Ayrıca İstanbul içi minimum 40 YTL ve üzerinde alışveriş yapıldığında kargo ücreti alınmıyor.

Bu yazımızı okuyan 1.409. takipçimizsiniz.

gencyolcular

Genç Yolcu 2005 yılında #BirlikteKeşfedelim sloganıyla Gezi • Kültür • Sanat alanında yayın hayatına başlamıştır. İletişim: bilgi@gencyolcu.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir