Resim çalışmalarım

Meraba arkadaşlar ben büşra uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve beğeniyorum  bu siteden bir çok sey paylaştım güzel bilgiler edindim ve bende bırseyler paylaşmak istedim , 6 aydır pendikte resim kurusuna gidiyorum ve çalışmalarımı sizlere sunuyorum umarım beğenirsiniz..


Bu yazımızı okuyan 1.077. takipçimizsiniz.

9 thoughts on “Resim çalışmalarım

 • 13 Mayıs 2009 tarihinde, saat 15:44
  Permalink

  meraba büşra arkadaşım öncelikle sanatından dolayı teşekkür ederim , kısa bir zamanda kursa giderek önemli bir sanat icra etmissin ilerde daha da güzel eserler çıkacağına inanıyorum, resimlerden de belli oluyor her bir resmin öncekinden daha da güzel ve en son yapmış olduğun resim en beğendiğim çalışma oldu çok profesyonelce olmuş inşallah ilerde sergini de gezeriz başarılar diliyorum devamını bekliyorum…

 • 13 Mayıs 2009 tarihinde, saat 16:03
  Permalink

  Beğendiğine çok sevindim arkadaşım. Resimlerime sitende yer verdiğin için asıl ben teşekkür ederim. Zaman insana ne gösterir bilmiyorum hiç aklımda yokken resim hayatıma girdi. Bende senin gibi inşallah güzel şeyler yaparım.

 • 13 Mayıs 2009 tarihinde, saat 21:20
  Permalink

  Merhabalar, değerli gencyolcu severlerden büşra arkadaşımız, resim çalışman gerçekten de takdire şayan.Resimlerin güzel olmuş amatör olmana rağmen bence amatör üstü olmuş profesyonel dereceyi aratmıyacak türden ve basmakalıplıktan da gayri duruşunu yani çiziminide beyenmemek elde değil.Tebrik ederim, başarılarının da devamının geleceğinden hiç şüphe yok.Resimlerinde favorim ise semazen çalışman olmuş, bu tarz osmanlı izlerini barındıran resimlerin bence değil yurt içi yurt dışından bile olumlu tep*ki gelebilir.Başarılar…

 • 14 Mayıs 2009 tarihinde, saat 20:17
  Permalink

  Çok teşekkür ederim. Resimlerimin beğenilmesine çok sevindim.

 • 15 Mayıs 2009 tarihinde, saat 19:30
  Permalink

  büşra arkadaşım nilüfer temalı resmin gerçekten çok güzel satmayı düşünürsen ilgilenirim.

 • 17 Mayıs 2009 tarihinde, saat 11:52
  Permalink

  Resmi beğenmenize sevindim, nilüferleri anneme hediye ettim.Şuan amatörce hobi olarak ilgileniyorum resimle ama yeteneğimi ilerletebilirsem sizler içinde seve seve yaparım. İlginiz için teşekkür ederim.

 • 25 Mayıs 2009 tarihinde, saat 17:39
  Permalink

  images can be beautiful.but this site is definitely not a site-commercial purposes. commercial purposes, please do not write comments..

 • 26 Mayıs 2009 tarihinde, saat 11:28
  Permalink

  Merhaba arkadaşım. Beni tanımış olsaydın amacımın ticaret olmadığını zaten bilirdin. Site admininin izniyle resimlerimi ekledim ve asla bir ticaret amacım yok olamazda resim konusunda amatör olduğumu her seferinde belirtiyorum.İsteğim sadece yaptığım güzel şeyleri insanlarla paylaşmak. Bilmem bilirmisiniz mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır. Resimlerimi zaten satma taraftarı biri asla değilim sevdiklerime hediye etmek beni daha çok mutlu eder. Bende size bi öz eleştiride bulunmak istiyorum. Neden ingilizce yorum yazdığınızı anlamış değilim. Farkındaysanız yazım türkçe ve bu yazıya yapılan yorumlarda türkçe. Ulusal bir siteye sahip olduğumuzun tabiki farkındayım ama türkçe yazılmış ve yorumlanmış bir sayfa için ingilizce yorumunuzu yadırgadım. İngilizce bilmek tabiki çok büyük bir meziyet sakın yanlış anlamayın takdir edilecek bir artınız olabilir. Ama biz türklerde kendi aramızda ingilizce konuşmaya başlarsak neler olabilir biraz düşünün.

 • 26 Mayıs 2009 tarihinde, saat 20:29
  Permalink

  sevgili zeytingöz; ortada sanırım bir yanlış anlaşılma söz konusu. bizim herzaman editörler olarak emeğe saygımız vardır hem editörler olarak hemde kişisel olarak emeğe saygımız vardır. senin yaptığın iş gerçekten çok güzel ve harika bir iş ve gerçek manada resimler harika ve çok hoşuma gitti yalnız burda benim ifademin karşılı olarak diğer yorum yazan arkadaştır. yani sen lütfen ama lütfen üstüne birşey alınma yinede ortada olan bu yanlış anlaşılmadan ötürü senden çok özür dilerim. benim yazmış olduğum o ingilizce yazı yorum yazan o arkadaşa bi göndermeydi sadece..resimlerin harika inşallah devamı gelir biz her konuda yanındayız. allah yardımcın olsun….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir