PC ‘nizi İPhone gibi yapın buyrun!

Sevgili Gencyolcu severler sizler için yepyenibir program daha.Daha öncelerinde birçok kez İPhone telefonunda Windows görünümü, Windows temalarını görmüştük ama artık şimdi bambaşka bir program var.Şimdi ise İPhone görünümünü PC nize taşıyabiliyorsunuz.

Sizlerde benim gibi aynı masaüstünden sıkılmış iseniz veya masaüstünde değişiklikler yapmasını seven birisi iseniz tam bizlere göre diyebilirim.Bu programı bir grafik tasarımcısı tasarladı üstelikte ücretsiz.Program için

Ücretsiz İPhone simgeleri paketi  Spiffy Icon Pack masaüstünüzü renklendirecek.

Buradan indirebileceğiniz paketin içinde standart Windows simgelerinin yanı sıra her bilgisayarda bulunan MS Office ve Adobe Reader gibi yazılımlar için de simgeler var.

Ama PNG biçimindeki 256×256 piksel çözünürlüğündeki simgeleri kullanabilmeniz için ilk önce ücretsiz IcoFX yazılımını kullanarak ICO biçimine dönüştürmelisiniz. Daha sonra dönüştürdüğünüz bu yeni simgeleri görünümünü değiştirmek istediğiniz dosyanın üzerine sağ tıklayıp “Özellikler” menüsündeki “Simge değiştir” düğmesi üzerinden değiştirebilirsiniz.

Bu yazımızı okuyan 1.004. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

One thought on “PC ‘nizi İPhone gibi yapın buyrun!

  • 01 Temmuz 2009 tarihinde, saat 08:27
    Permalink

    fatih bey çok güzel bir yazı olmuş, pc masaüstün de yenilik zammanı geldi demek..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir