Otomobil Teknolojisinde Devrim Sürücü Asistanı Geliştirildi!

Otomobil teknolojisinde gerçekten devrim   başlatacak teknoloji geliştirildi. Bu ürün teknoloji mühendisleri tarafından icat edildi.Siz arabanızı kullanırken veya park halinde iken size yardımcı olacak gerçek insan görünümünde bir asistan.

Sürücü asistanı adındaki bu teknoloji, bay veya bayan olabiliyor. Peki Sürücü Asistanının yapabildikleri neler; yangın ve benzeri durumlarda şoförü uyarması, Park etmeye yardımcı olması, Şoförün aracı kullanmasında yardımcı olması, Tehlikeli durumlarda şoförü uyarması (direksiyona uyumak gibi), Kazalara karşı aracı koruması, ve en önemlisi de hırsızlara karşı aracı koruması.Sürücü Asistanı Videosunu izlemek için

Sürücü Asistanı videosu

Bu yazımızı okuyan 942. takipçimizsiniz.

Fatih Alan

1980 Konya doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Konya'da tamamladı. Amerika Kentucky Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü öğrencisi. Yurt içi ve yuırt dışında Yöneticilik, Mali İşler ve organizatör olarak farklı firmalarda görev aldı. Bursa'da Turizm sektöründe Otel'de Yönetici olarak görev yapmakta. Hobileri arasında Motorsiklet, Spor, Kişisel gelişim eğitimleri ve kitap okumak gelir. İngilizce ve Arapça bilmekte, Evli ve bir çocuk babası.

One thought on “Otomobil Teknolojisinde Devrim Sürücü Asistanı Geliştirildi!

  • 14 Mart 2011 tarihinde, saat 12:07
    Permalink

    özellikle park hususnda cok kullanışlı olucağı kesin.bir latife daha acaba sağ yap topla filan dicekmi.:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir