Ölürsem Yaşayamam – Beyaz

Ölürsem Yaşayamam - Beyazıt Öztürk

Beyefendi gösteri adamı Beyaz (Beyazıt Öztürk), “Polis” ve “Güneş’in Oğlu” filmlerinin yönetmeni ve birçok filmin senaristi Onur Ünlü’nün ‘Ölürsem Yaşayamam’ isimli projesini kabul ettiğini söyledi.

CNNTURK’teki ‘Nası Yani?’ programında konuk olan Onur Ünlü, bu yaz çekeceği filmi için Beyaz’a götürdüğü teklifinin kabul edildiğini söyledi. Beyaz, “Daha hiç okumadım. Ne senaryoyu biliyorum ne de hikayeyi, ama kabul ettim” dedi.

Yönetmen Onur Ünlü ise, “Çok güzel bir hikayemiz var. Beyaz’la çalışacağız o projede. Gerçekten enteresan bir proje” açıklamasını yaptı. Onur Ünlü, Beyaz’ın çekimlerinin yaklaşık 2 hafta süreceğini anlatırken, ünlü gösteri adamı da seve seve oynayacağını ifade etti. 

www.olursemyasayamam.com

Bu yazımızı okuyan 1.053. takipçimizsiniz.

e-Kalem

Bilgisayar & Internet, Sinema, Din, Yaşam ve Gündemdeki konular hakkında kendi düşüncelerini yazmaya çalışmaktadır. GençYolcu.com'da ve e-Kalem.com'da yönetici ve editör olarak görev yapmaktadır. Değerli yorumlarınızı sayfaların alt kısmından bizlere ve tüm okuyucularımıza ulaştırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir